Zrecenzowano 28 listopada 2016

Byłyśmy po raz 4-ty na Dominikanie (przedtem hotele: Palladium, Riu Palace, Secrets Royal Beach Punta Cana- zawsze byłyśmy zadowolone), po raz pierwszy w hotelu Barcelo Palace. Hotel nie spełnił naszych oczekiwań i po 2-óch dniach po zgłoszeniu reklamacji w niemieckim biurze podróży z którego byłyśmy przeniosłyśmy się za dopłatą do innego hotelu (Iberostar Grand Bavaro). Hotel Barcelo to hotel moloch, który stawia na ilość a nie na jakość. Kompleks hotelowy jest na 4500 osób. Kiepska higiena w restauracji głównej- bufetowej, wszędzie pełno much!!! Podczas śniadania na owoce przygotowane do robienia świeżych soków siadają muchy... jedzenie nie jest ciepłe, ale ciepławe. Do tego niesmaczne, kompletnie bez smaku. Np. łosoś były to po prostu suche troty! Wiadomo- zrobiony kilka godzin wcześniej leży w tym bufecie. Żadnych droższych ryb takich jak włócznik, lucjan czerwony czy bass morski nie było. Z owoców nie podano nigdy mango - owocu tak powszechnego na Dominikanie. W restauracji głównej bufetowej NIGDY nie było miejsca podczas obiadu, aby usiąść. Dlatego musiałyśmy jeść obiad zawsze na piętrze w mniejszej restauracji (nie było więc możliwości zjedzenia na zewnątrz). W której woda kapie z sufitu na głowę w czasie deszczu!!!! Obsługa podczas posiłków jest niemiła i przeciążona zbyt dużą liczbą gości. Pokoje w hotelu są stare, zniszczone i stosunkowo ciemne. Nasz pokój był do tego brudny, pełno kurzu wszędzie! Tak nie wyglądają pokoje hotelu 5- gwiazdkowego! Dałyśmy napiwek sprzątaczce, aby dokładnie posprzątała. W pierwszy dzięń pobytu dostałam biegunki i poszłam do pokoju podczas gdy była w nim sprzątaczka. Nie sprzątała, ale włączyła telewizor i oglądała! Czy to normalne w hotelu 5- gwiazdek??? Przy recepcji nie ma kawiarni i nie moża napić się kawy! Kawę można dostać na dole w barze tzw. "Sports Bar" paskudnym i ciemnym. Nie ma możliwości wypicia tej kawy na zewnątrz. Jedynym plusem hotelu jest piękna plaża ze wspaniałymi palmami. Z tymi brudnymi i ciemnymi pokojami jeszcze dałoby się przeżyć, w końcu nie jedzie się na Dominikanę żeby siedzieć w pokoju! Ale z tym jedzeniem nie dałoby się wytrzymać przez 14 dni, na które przyjechałyśmy. Dlatego zmieniłyśmy hotel. Stosunek jakości do ceny w hotelu Barcelo Palace absolutnie się nie zgadza. Odradzam pobyt w tym hotelu! P.S.Internet jest płatny. WiFi kosztuje 45 dolarów za tydzień za 1 urządzenie- w zdjęciach załączam cennik.

• Data pobytu: listopad 2016, podróż z rodziną
9  Dziękujemy, Ania___2222
Zrecenzowano 9 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Lecąc do 5 gwiazdkowe hotelu wyobrażałem sobie coś innego.
Hotel nie zasługuje na taką ilość.
Jedynym luksusem jakim rzadko można spotkać to jakuzzi na balkonie.
W ogólno dostępnej restauracji dramat brak miejsc na zjedzenie przy stoliku.
Jak juz znajdziesz to czekasz na nakrycie. Jeśli ktoś szuka hotelu tzw. Molocha to zapraszam. Nie musicie nigdzie się z tąd ruszać. Hotel dla mało wymagających jak dla mnie 4 gwiazdki to i tak na wyrost nie za ta cenę, piszą wszędzie ze internet jest w cenie nie prawda.... 45 dolarów za tydzień ,porostu jakiś koszmar. Bylem 2 lata temu w Grand Palladium i porostu wyjechałem z tego hotelu zachwycony... oczywiście polecam.
Pozdrawiam

Data pobytu: listopad 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Martinu1234
Zrecenzowano 2 lipca 2016

Worth many U spending ,good restaurants and food.fresh fish,crabs.lobsters,we upgrade to first club and is worth .Polecamy dla polskich turystow z europy,piekne plaze dobre jedzenie,swieze ryby i kraby prosto zlokalnej rafy.piekne miejsce do nurkowania bez pianki,woda ciepla okolo 27-30 C.diving cost with PADI licnes 60$ per one tank

Wskazówka dotycząca pokojów: Take building 2and up to avid pools noise
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, bridgeview7211
Zrecenzowano 10 lutego 2016

Hotel przeciętny, ale plaża i te wschody i zachody słońca super. W pokoju czysto i sprzątane. Obsługa miła. jedzenie do wyboru do koloru, czego tylko dusza zapragnęła. Dyskoteka i kasyno full wypas. Wszystko na miejscu, nie trzeba ruszać się z hotelu. Internet płatny.

• Data pobytu: marzec 2015, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Katarzyna O
Zrecenzowano 19 listopada 2015

Przepieknie Hotel połozony nad morzem. Na szczególna uwagę zasługuje architektura krajobrazu z wyjatkowo zadbanym ogrodem. Jak na sieć hotelową all inclusive wyjatkowo przedtawia się propozycja kulinarna. Niezliczone dania róznych kuchni w porze Lanchu, wieczorem do dyspozycji kilka restauracji a la carte wliczonych w cene. Najwieksza atrakcją, oczywiscie nie tylko dla dzieci , jest propozycja basenów i w każdym mini bar z niezliczonymi drinkami. Byliśmy tu przez pełnych osiem dni i nie można było sie nudzić. Polecamy wycieczkę do delfinarium. Niezapomniane spotkanie z tymi zwierzakami, choć niestety cena 150 USD za osobę jest okrótnie przesadzona. Plaża chyba z najbielszym piaskiem jaki sobie mozna wyobrazić, no i oczywiście te palmy kłaniajace się w kierunku moża. Będąc obiektywnym sa dwa minusy. Jeden to obsługa, która w porze lanchu nie daje rady obsłużyć tak ogromną ilośc klientów, ale nie jest tak aż żle. Wystarczy wybrać restaurację przy polu golfowym. Tu panuje wytworna atmosfera. Natomiast pokoje , w szczególności łazienki zasługują na lepsze sprzątanie. Po za tym słońce, którego tu nie brakuje. Byliśmy w listopadzie i 30 stopni ciepła, nawet przy troche pochmurnej czasami pogodzie, jest gwarantowane. Internet działa bez problemu, nawet przy plaży. Hotel zdecydowanie polecam dla całej rodziny.

Wskazówka dotycząca pokojów: Dla par najlepiej przy klubie golfowym, dla dzieci w części Familly
  • Data pobytu: listopad 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Piotr H
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Javier C, General Manager, Barcelo Bavaro PalaceOdpowiedź udzielona 23 listopada 2015

Dear Guest,

We really appreciate the time you took to write us your experience on this page.

Our main goal is the total satisfaction of our guests, so we are pleased of knowing we met your expectations. We are glad to know that our facilities, gastronomy and beaches were of your liking.

We lament for not having met your expectations at all, specially our cleaning service. Because contrary to what we would have liked has been a wrong impression of representing the service to our visitors and which are recognized, be sure that we will be passing your comments of those involved in order to ensure a high quality service.

We hope that you consider visit us once again in the future to see our improvements and commitment to excellence customer service.

Cordially,

Javier Cordero Gilsanz,