Zrecenzowano 6 września 2017

Przepiękne miejsce na wybrzeżu Dominikany w rejonie Punta Cana. Hotel olbrzymi ze wspaniałą infrastrukturą, pełen zieleni, w pełni zasługujący na swoje 5*. Obsługa perfekcyjnie wyszkolona, bardzo różnorodna kuchnia na najwyższym poziomie. Mnóstwo atrakcji dla dzieci.

Wskazówka dotycząca pokojów: Dla zamożniejszych gości polecam junior suite.
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Marejaki
Zrecenzowano 1 marca 2017

Opisałam hotel w którym byłam 4 raz. Nic się nie zmieniło, nadal rewelacja. Cudowna lokalizacja i olbrzymia , zacieniona palmami szeroka plaza czego brakuje hotelom obok ( Barcelo Palce n.p). Możesz wybrać miejsce tuż przy brzegu oceanu pod parasolem lub 10 metrów dalej pod palmami. Animacje non stop, wspaniały aqua- aerobic w morzu o godz.12 przy pięknej muzyce. Personel super i życzliwy , mówiący różnymi językami. Weź z sobą 1-dolarówki na napiwki. O jedzeniu nie wspominam bo mam 2 kilogramy dodatkowo( steki, jagnięcina , owoce morza nie do odparcia), z drinków korzystałam minimalnie( polecam Tequila Gold po posiłku). No i golf - 40 dolarów po 13.00 , wcześniej 65 USD. W guest relations super obsługa ze strony pięknej dziewczyny Alby Garcia. Polecam tym , którzy marza o realizacji marzeń. Hola Jadwiga Gąska

Wskazówka dotycząca pokojów: Budynki od 6-10 od strony ogrodu
  • Data pobytu: luty 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, jadwiga G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MeliaCT, Web Community Liaison, Meliá Caribe Tropical All Inclusive Beach & Golf ResortOdpowiedź udzielona 10 marca 2017

Dear jadwiga G,

Warm regards from Meliá Caribe Tropical.

Thank you for your preference and loyalty by selecting our hotel for the enjoyment of your vacations. We really appreciate your comments and we are pleased to know that you had nice vacation time and have enjoyed all of our services as before. It will be our pleasure welcoming you back soon.

Best Regards,
Lusidania Jiménez
Web Community Liaison

Zrecenzowano 22 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Acomodation, eat und beach very nice!
Hotel jest usytuowany w przepięknym , zadbanym ogrodzie, pełnym egzotycznych roślin . Pawie i flamingi przechadzają sie dumnie i cieszą oczy turystów . Obsługa jest bardzo życzliwa , zawsze gotowa do pomocy, szczególnie Alba Garcia i Carolin Rijo.
Polecamy gorąco to miejsce wszystkim, kto chce spędzić miłe wakacje i pograć w golfa!

Data pobytu: luty 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, hyuisjdiej
Zrecenzowano 16 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Przyjechalismy do Melia dwudziestoosobowa" banda" w tym 7 dzieci w wieku od 9 do 5 lat. zostalismy przyjeci bardzo serdecznie. Osrodek przepiekni i jedzenie pyszne i personel jest bardzo przyjemni i uczynny. Przyjedziemy jeszcze raz.

Data pobytu: styczeń 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Izabella S
Zrecenzowano 19 września 2016

kolejne wspaniałe wakacje,

super obiekt, miła obsługa, wszelkie udogodnienia.

Każdy znajdzie coś dla siebie, my graliśmy w golfa ile chcieliśmy.

Świetne jedzenie, super obsługa, mega baseny i plaża.

Wszystko dostępne dla gości.
Świetna komunikacja oraz wybór jedzenia.

Wskazówka dotycząca pokojów: jak najbliżej plaży, na pietrze od strony wewnętrznego ogrodu, jest spokój
  • Data pobytu: luty 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, krzysiek_wroclaw