“Przereklamowane. Nie zasługuje na wizytę”
Wacamole — recenzja

Wacamole
Nr 4 wśród 161 Restauracje (Bavaro)
Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

W dużym skrócie, miejsce nas rozczarowało. Uwielbiamy meksykańską kuchnię, dlatego z czystym sumieniem nie polecamy. Dania mdłe, porcje niewielkie. Jeśli idziecie na sutą kolację, jedno danie Was nie zadowoli. Obsługa zblazowana. Kelner nie podał przystawki. Nie wrócimy tu.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 734maciejj

Zrecenzowano 14 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre, ładnie podane jedzenie. Uprzejma obsługa. Natomiast wstawianie tej knajpy w kategorii "tanie" to zły pomysł. Jest dość drogo A duży człowiek się tym nie naje. Jeśli nastawiasz się głównie na dobra atmosferę i przekąskę to miejsce jest idealne!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, MichalL24
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: wacamolepc, General Manager, WacamoleOdpowiedź udzielona 1 marca 2018

Dziękujemy za Twoją opinię na temat Wacamole.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeczytania Twojej miłej recenzji o nas.

Wszyscy pracownicy Wacamole mają nadzieję przywitać cię z powrotem wkrótce!

Zespół zarządzający Wacamole

Zrecenzowano 20 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy ochotę na kuchnię meksykańska, więc dlatego tu przyszliśmy. wszystkie burrito były poprawne, ale nie były tak mega doprawione jak w Meksyku... na czekadelko dostaliśmy tacos i 3 sosy. za tą cenę (np 2burrito, piwo i Margarita ok 120zl) spodziewałam się mega jedzenia, choć teoretycznie nie można mu specjalnie czegoś zarzucić. duży plus za klimat knajpy.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Polaaa
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: wacamolepc, General Manager, WacamoleOdpowiedź udzielona 30 grudnia 2017

Dziękujemy za Twoją opinię na temat Wacamole.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przeczytania Twojej miłej recenzji o nas.

Wszyscy pracownicy Wacamole mają nadzieję przywitać cię z powrotem wkrótce!

Zespół zarządzający Wacamole

Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Zawsze kiedy jestem w Dominikanie mieszkam niedaleko baru Wacamole.Nie wiem czy bar zmienił właściciela czy menadżera,ale w tym roku to miejsce tętniło życiem:)Bardzo dobre jedzenie,miła obsługa,świetna muzyka,wieczorami czasami ciężko było znaleźć miejsce-polecam na spotkania ze znajomymi.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, hankah2013
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: wacamolepc, General Manager, WacamoleOdpowiedź udzielona 11 sierpnia 2017

Jesteśmy wdzięczni za uwagi dotyczące Wacamole.
To sprawia, że ​​jesteśmy bardzo zadowoleni, aby wiedzieć, że miał doskonałe doświadczenie!

Wacamole cały personel czeka na powrót już wkrótce!

Pozdrawiam,

Wacamole Zespół Zarządzania

Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Jedzenie przepyszne! Naprawdę warte spróbowania (wielokrotnego). Muzyka inna niż gdzie indziej, dzięki temu od razu można przenieść się w zupełnie inny świat i miejsce. Klimatycznie. Miła obsługa. Rozmawialiśmy z kilkoma osobami mieszkającymi w okolicy i miały podobne zdanie do nas! Zdecydowanie polecamy! Każdy smak dopieszczony :)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, url0p0wicze
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: wacamolepc, General Manager, WacamoleOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2017

Dziękujemy za opinię na temat Wacamole.
Jesteśmy bardzo szczęśliwy, aby przeczytać miłą opinię o nas.

Wszyscy pracownicy w Wacamole nadzieję uzyskać zapraszamy wkrótce znowu!

Wacamole Zespół Zarządzania

Wacamole — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Wacamole? Podziel się wrażeniami!