“Pyszne bałkańskie jedzenie ”
Ajvar Restauracja — recenzja

Ajvar Restauracja
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Iwiny)

Ostatnio z znajomymi odwiedziliśmy Restauracje Ajvar na Jagodnie.
Jedzenie bardzo dobre. Próbowaliśmy pysznych bośniackich pierożków wersja mięsna. Zupy godne polecenia. Pyszna jagnięcina. Restauracja godna polecenia dla osób lubiących smaki bałkańskie. Na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, Maps382721

W restauracji byliśmy dwukrotnie, za pierwszym razem byliśmy pod ogromnym wrażeniem smaku jedzenia,za drugim euforia nieco opadła. Natomiast jedzenie dalej bardzo pysze i wszystkie produkty naprawdę świeże. Polecam zjedzenie kolacji w restauracji Ajvar, bardzo romantyczny wystrój i miła oraz sprawna obsługa. POLECAM na pewno kuchnia inna niż wszystkie :)

Dziękujemy, turysta-MJ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ajvarjagodno, Kierownik ds. PR, Ajvar RestauracjaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za tyle miłych słów! Zadowolenie naszych gości to zdecydowanie miód na nasze serca ❤️ My też się polecamy i zapraszamy do nas koniecznie ponownie

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny bardzo dobre jedzenie bałkańskich smakach. Mmm. I tatar bardzo dobry. Ryba dorada smaczna. Pierożki super, a krewetki palce lizać. Polecamy.

Dziękujemy, P2AAjoannam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ajvarjagodno, Kierownik ds. PR, Ajvar RestauracjaOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Cieszymy się z ponownych odwiedzin! Miło nam, że wszystkie potrawy ucieszyły kubki smakowe i cóż - zapraszamy na kolejną bałkańską ucztę

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Przyjemne miejsce ze smacznym jedzeniem .Porcje wystarczające , miła obsługa . Zestaw przepysznych past podawany z ciepłym pieczywem ( nie pamiętam nazwy ) .

Dziękujemy, ewik1970
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ajvarjagodno, Kierownik ds. PR, Ajvar RestauracjaOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dziękujemy za miłą opinię i wizytę w Ajvarze. Jeśli chodzi o pieczywo, pewnie chodzi o naszą lepinję Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Tak jak pisałem obsługa z problemami emocjonalnymi opryskliwa i nie miła, bardzo długo czas oczekiwania na jedzenie niby świeże i smaczne a przychodzi okropny i nie smaczny syf. Ceny to absurd kompletnie nie adekwatne do tego lokalu i jedzenia.
Strata czasu tam jechać takie moje zdanie.

Dziękujemy, podroznik1231
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ajvarjagodno, Kierownik ds. PR, Ajvar RestauracjaOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Drogi Podróżniku, dziękujemy za pozostawienie swojej opinii. Przykro nam, że wizyta u nas nie należała do najprzyjemniejszych - ciągle podnosimy kompetencje naszej obsługi, a z każdej nieprzyjemnej sytuacji staramy się wyciągać wnioski na przyszłość. Co do jedzenia jednak zapewniamy, że zawsze jest świeże i z dobrych jakościowo składników, więc może po prostu nie przypadliśmy do gustu Pana kubkom smakowym - cóż, zdarza się i tak. Mimo wszystko pozdrawiamy serdecznie i może jeszcze kiedyś da nam Pan drugą szansę... ☀️

Byłeś(-aś) w Ajvar Restauracja? Podziel się wrażeniami!