“Coś innego :)”
Ajvar Restauracja — recenzja

Ajvar Restauracja
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Iwiny)
Zrecenzowano 10 września 2019

W restauracji byliśmy dwukrotnie, za pierwszym razem byliśmy pod ogromnym wrażeniem smaku jedzenia,za drugim euforia nieco opadła. Natomiast jedzenie dalej bardzo pysze i wszystkie produkty naprawdę świeże. Polecam zjedzenie kolacji w restauracji Ajvar, bardzo romantyczny wystrój i miła oraz sprawna obsługa. POLECAM na pewno kuchnia inna niż wszystkie :)

Dziękujemy, turysta-MJ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ajvarjagodno, Kierownik ds. PR, Ajvar RestauracjaOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Dziękujemy za tyle miłych słów! Zadowolenie naszych gości to zdecydowanie miód na nasze serca ❤️ My też się polecamy i zapraszamy do nas koniecznie ponownie

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny bardzo dobre jedzenie bałkańskich smakach. Mmm. I tatar bardzo dobry. Ryba dorada smaczna. Pierożki super, a krewetki palce lizać. Polecamy.

Dziękujemy, P2AAjoannam
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ajvarjagodno, Kierownik ds. PR, Ajvar RestauracjaOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Cieszymy się z ponownych odwiedzin! Miło nam, że wszystkie potrawy ucieszyły kubki smakowe i cóż - zapraszamy na kolejną bałkańską ucztę

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Przyjemne miejsce ze smacznym jedzeniem .Porcje wystarczające , miła obsługa . Zestaw przepysznych past podawany z ciepłym pieczywem ( nie pamiętam nazwy ) .

Dziękujemy, ewik1970
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ajvarjagodno, Kierownik ds. PR, Ajvar RestauracjaOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dziękujemy za miłą opinię i wizytę w Ajvarze. Jeśli chodzi o pieczywo, pewnie chodzi o naszą lepinję Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano 17 lipca 2019

Tak jak pisałem obsługa z problemami emocjonalnymi opryskliwa i nie miła, bardzo długo czas oczekiwania na jedzenie niby świeże i smaczne a przychodzi okropny i nie smaczny syf. Ceny to absurd kompletnie nie adekwatne do tego lokalu i jedzenia.
Strata czasu tam jechać takie moje zdanie.

Dziękujemy, podroznik1231
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ajvarjagodno, Kierownik ds. PR, Ajvar RestauracjaOdpowiedź udzielona 30 lipca 2019

Drogi Podróżniku, dziękujemy za pozostawienie swojej opinii. Przykro nam, że wizyta u nas nie należała do najprzyjemniejszych - ciągle podnosimy kompetencje naszej obsługi, a z każdej nieprzyjemnej sytuacji staramy się wyciągać wnioski na przyszłość. Co do jedzenia jednak zapewniamy, że zawsze jest świeże i z dobrych jakościowo składników, więc może po prostu nie przypadliśmy do gustu Pana kubkom smakowym - cóż, zdarza się i tak. Mimo wszystko pozdrawiamy serdecznie i może jeszcze kiedyś da nam Pan drugą szansę... ☀️

Zrecenzowano 3 lipca 2019

Wybraliśmy się z żoną na nieco późniejszy obiad pod Wrocław, do Iwin. Ruch tu jak w dobrej knajpie w centrum miasta, ale teraz rozumiem dlaczego. Mało gdzie można zamówić żabie udka, a tu proszę, jako przystawka. Polecam najbardziej wybrednym. Na danie główne wybraliśmy Gurmanska Pljeskavic i Pohovani Kackavalj. Wspaniała uczta dla podniebienia. Byliśmy kilka razy na południu Europy i podczas tego posiłku przenieśliśmy się tam ponownie. Nie wiem, kto tam gotuje, ale wspaniale skomponowane smaki. Porcje wydawały się małe, ale oboje najedliśmy się solidnie i wyszliśmy zadowoleni. Na 100% będzie to nasza knajpa na nieco wyszukane spotkania z przyjaciółmi oraz rodziną. Tanio nie jest, ale kieszeni tez nie urywa, więc polecam.

Dziękujemy, Zbyszek952

Panie Zbyszku, co możemy napisać, ponad ogromne DZIĘKUJEMY? Jest nam przemiło, że wizyta u nas się udała i była dla Państwa przyjemnym oderwaniem się od rzeczywistości. Cieszymy się też, że na dania główne zamówił Pan nasze specjały. Zapraszamy ponownie na szybką podróż na Bałkany!

Byłeś(-aś) w Ajvar Restauracja? Podziel się wrażeniami!