San Juan

“Very nice”
Monkey Business — recenzja

Monkey Business
Nr 5 wśród 16 Restauracje (San Juan)
Zrecenzowano 1 września 2019

Bardzo dobre jedzenie w dobrej cenie, miły personel. Wszystko zrobione w fajnym stylu. Zdecydowanie polecamy!!!

Dziękujemy, MichalBrk

Zrecenzowano 26 stycznia 2019

Pomysł knajpy rewelacyjny, niestety jedzenie takie sobie, cenowo ok. Pierogi z mięsem były by pyszne tylko ciasto jest tak grube że po trzech sztukach jesteś pełen, genialny jest sos grzybowy do pierogów, burgery całkiem dobre.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, bartek s
Zrecenzowano 15 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Wraz z mężem odwiedziliśmy Monkey z polecenia. Chcąc zamówić burgery usłyszeliśmy od kelnerki, że dzisiaj ich nie serwują, ale pójdzie na kuchnie się upewnić. Po 10 min kelnerka potwierdziła, że burgerów brak. Chcieliśmy zrezygnować i wrócić następnego dnia, dlatego mąż poszedł do baru zapytać czy następnego dnia na pewno będą serwowane burgery. Ku wielkiemu zdziwieniu okazało się, że burgery jednak są serwowane...
Zamówiliśmy dwa klasyczne burgery i jakiś koktajl. Czas oczekiwania grubo ponad godzinę... Środek tygodnia, ludzi nie było tak wiele.
Uwielbiam burgery, ale tym w Monkey czegoś brakuje. Na pewno dobrze przyprawionego mięsa! Samego mięsa nie żałują i jest jakościowo dobre, ale nijakie w smaku. W dodatku cały burger ocieka tłuszczem z sera, a szkoda.
Frytki z bananów w mojej ocenie są bez smaku. Jedynie sos dołączony do nich jest pikantny i to on nadaje im jakiegoś wyrazu.

Lokal przyjemny, obsługa miła, ale niestety średnio ogarnięta (przynajmniej niektóre panie), muzyka na żywo stanowczo za głośno (psuje to klimat, ciut ciszej i będzie super!).

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, FellowTraveler746825
Zrecenzowano 29 stycznia 2018

Przyszliśmy wieczorem na drinka a przy okazji coś zjeść. W lokalu było sporo gości. Zamówiliśmy drinka i czekamy, 10 minut. Przychodzi następna kelnerka. Mówimy, że zamówiliśmy już drinka. Po następnych 1o minutach podchodzę do baru i przypominam o naszych drinkach. OK zaraz podamy pada z ust managera. Po następnych 10 minutach ponownie interweniuję. Tak, tak, jesteśmy busy zaraz podamy. W końcu po ponad 40 minutach drink wędruje na stół. Zdegustowany ostrzegam, że jeżeli w ciągu 5 minut nie dostanę rachunku to nie płacę. Pomogło. Szybko zjawia się kelnerka z... karteczką z wypisaną sumą do zapłacenia. Wychodzimy, nie zamawiając już niczego do jedzenia. Rozumiem, że wieczorem lokal jest busy ale w takim razie należy zatrudnić więcej rozgarniętego personelu który opanuje chaos. Lokal jest popularny, ładnie urządzony, podobno smacznie dają jeść ale tego nie doświadczyliśmy.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, janb376
Zrecenzowano 9 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

O Monkey usłyszeliśmy na Panglao, byłoby grzechem gdybyśmy nie wpadli spróbować. Lokalna obsługa okazała się być bardzo miła a jedzenie serwowane przez restauracje było bardzo smaczne. Pizza palce lizać tak samo burger jak i sajgonki. Trochę więcej uśmiechu i otwartości ze strony właścicieli, którzy byli na miejscu, i będzie idealnie!
Powiedzenia!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, A7637GWbarbarag

Monkey Business — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

San Juan, Siquijor Island

Byłeś(-aś) w Monkey Business? Podziel się wrażeniami!