“Codzienne obiadokolacje”
Konoba Bedem — recenzja

Konoba Bedem
Nr 1 wśród 11 Restauracje (Stari Bar)

W 100 % mogę polecić Tą restaurację zarówno OBSŁUGA jak i Posiłki w niej zawsze Pyszne i Świeże i to wino z granatów.Pozdrawiamy załogę

Dziękujemy, IwonaM1477

Bardzo ładnie urządzone miejsce! Zrobiłem zdjęcia ale to trzeba zobaczyć na włąsne oczy. Każdy stolik inny, każdy pokój inny, jedzenie przepyszne, niedrogo. Bardzo miła obsługa. Polecam serdecznie.

1  Dziękujemy, crazyhorseman
Zrecenzowano 7 września 2019

Wow, kolacja super. Kelner mówił po polsku, był bardzo uprzejmy i kontaktowy. Cielęcina, którą polecił nam kelner, palce lizać, lepszej w życiu nie jadłam. Cevapy świeże, soczyste i aromatyczne. I tanie. Wszystko było pyszne i pachniało grillem. Bakłażany w pomidorach nie mają sobie równych. Polecam.

Dziękujemy, Leszek O
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miło, komunikatywnie. Cielęcina jest bajką wraz z grilowanymi warzywami. Polecam sok z granatów. Ogólnie jedzenie i picie - podniebienne niebo. Do tego w takich okolicznościach historyczno - przyrodniczych, że bezapelacyjnie REWELACJA.

Dziękujemy, kardab76
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Wspaniała obsługa, bardzo przyjaźnie nastawiona do klienta, super komunikacja jedzenie pyszne jak i sok z granatów. Polecam również kawę po turecku.

Dziękujemy, Chudy766

Konoba Bedem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bar, Bar Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Bedem? Podziel się wrażeniami!