Stari Bar

“Kolacja”
Konoba Bedem — recenzja

Konoba Bedem
Nr 1 wśród 11 Restauracje (Stari Bar)
Zrecenzowano 7 września 2019

Wow, kolacja super. Kelner mówił po polsku, był bardzo uprzejmy i kontaktowy. Cielęcina, którą polecił nam kelner, palce lizać, lepszej w życiu nie jadłam. Cevapy świeże, soczyste i aromatyczne. I tanie. Wszystko było pyszne i pachniało grillem. Bakłażany w pomidorach nie mają sobie równych. Polecam.

Dziękujemy, Leszek O

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miło, komunikatywnie. Cielęcina jest bajką wraz z grilowanymi warzywami. Polecam sok z granatów. Ogólnie jedzenie i picie - podniebienne niebo. Do tego w takich okolicznościach historyczno - przyrodniczych, że bezapelacyjnie REWELACJA.

Dziękujemy, kardab76
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Wspaniała obsługa, bardzo przyjaźnie nastawiona do klienta, super komunikacja jedzenie pyszne jak i sok z granatów. Polecam również kawę po turecku.

Dziękujemy, Chudy766
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy polecana cielęcine, grillowane warzywa oraz połowę porcji spagetti dla córki. Cielęcina świetna z sosem musztardowo-miodowym i pure, warzywa dobre ale nie podawane na ciepło więc to chyba taki mały minusik, spagetti okazało się porcja większą niż w niektórych lokali jako cała, a w smaku też bardzo dobre. Ogólnie jedzenie świetne, porcje ogromne. Miła obsługa.

Dziękujemy, mariusz_385
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna kuchnia, bardzo miła obsługa, wszystko pyszne. Cielęcina plolecona przez kelnera była wyśmienita. Polecam.

Dziękujemy, Monika P

Konoba Bedem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pecurice, Bar Municipality

Bar, Bar Municipality

Byłeś(-aś) w Konoba Bedem? Podziel się wrażeniami!