Zrecenzowano: 20 października 2016

Hmm hotel jest stary i tego nie da sie ukryc, widac to niestety najbardziej w pokojach.Ale nie to jest najwazniejsze bo ile czasu spedza sie w pokoju na Karaibach!!Jezdzimy duzo z mezem, bylismy w rozych hotelach a zaznaczam jestem wymagajaca a jednak nie przeszkadzaly mi odrapane sciany czy stary sprzet. Pokoje sa sprzatane i prosze nie wierzyc w nic, sa dobrze sprzatane.Ciepla woda tez byla.Hotel na zewnatrz jest zadbany, ciagle ktos chodzi i sprzata. Zawsze mozna bez problemu zmienic pokoj jesli np.klima nie dziala lub ktos nie do konca postaral sie w sprzataniu i to bez doplaty.To tyle o tym bo widze, ze to jest najwazniejszy temat tutaj.Wakacje mielismy udane, w hotelu zawsze cos sie dzieje,wycieczki polecam z biura w hotelu na plazy, ceny sa dobre w porownaniu do biur podrozy i wierzcie mi zabawa jest przednia.Jesli chcecie pojezdzic po miescie i pojechac na El Teleferico w Puerto Plata polecam taxi spod hotelu.Cena 60 dolarow za busik niezaleznie od ilosci osob.Facet poczeka az sobie wjedziecie kolejka na gore, obwieze was po miescie bez dodatkowej oplaty.Sosua miasteczko nie ciekawe ale zobaczyc trzeba, pamiatki mozna kupic na straganach, trzeba sie kierowac na Sosua Beach - 300,400 m od hotelu. Reszta zalezy tylko od was bo narzekac mozna wszedzie, klimat jest super ocean cieply, my mielismy szczescie bo ucieklismy przed huraganem.Polecam niemieckie biura bo jest bardzo duza roznica w cenie, 1000euro od osoby na dwa tygodnie wiec warto poszukac.Bym zapomniala all jest do 1 w nocy bar przed wejsciem do disco.

Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, grazia6868
Zrecenzowano: 28 lipca 2016

Z pewnością piękna okolica i nieprawdopodobne plaże. Super klimat. Bardzo spokojnie. Hotel umiejscowiony pomiędzy dwiema, piaszczystymi plażami na dawnej rafie koralowej. Z zewnątrz robi niesamowite wrażenie. Niestety biuro podróży niesłusznie podniosło klasę hotelu w ofercie. Na miejscu okazało się, że jest zdecydowanie gorzej. Rezydentka w porządku. Jednak pokoje brudne, zagrzybione. Popsuta i pordzewiała infrastruktura w łazienkach. Czasem sprzątali, częściej nie. Leżaki przy basenach brudne. Ręczniki z pokoi zabierali rano, przynosili wieczorem. Jedzenie monotonne. Obsługa w restauracji i na terenie ośrodka nadrabiała uprzejmością. Polecam Dominikanę, ale ten, konkretny hotel jedynie osobom, które nie mają dużych wymagań. Dużym plusem jest bliskość lotniska.

Wskazówka dotycząca pokoi: Przed akceptacją pokoju, należy go dokładnie obejrzeć.
Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, Leszek S
Zrecenzowano: 12 lipca 2016

Byliśmy w tym hotelu w lutym 2016 r . Minusem hotelu są pokoje . Niestety mimo codziennego sprzątania , brud szczególnie w łazienkach jest już dosłownie wżarty we wszystko . Jeżeli chodzi o wszystko inne to dla nas było OK . Plusem jest jacuzzi usytuowane nad brzegiem oceanu , co robi bardzo wielkie wrażenie . Baseny jak I całe zaplecze bardzo przyjemne . Wyżywienie dla nas było bardzo dobre . Animacje ciekawe choć monotonne . Obsługa bardzo miła i uprzejma

Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, Jacek1967
Zrecenzowano: 13 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy wspaniale nasze wakacje. Hotel jest na tyle duży i bezpieczny, że czasem nie chciało nam się ruszyć tyłka na miasto. Jedzenie było dobre, homar w trakcie kolacji w Sea Food był dobry, aczkolwiek podczas lunchu danie główne powtarzało się często.
Plaża zamknięta dla obcych, godzina na kajaku za darmo. Nurkowanie, banan i leżaki.
Pokoje czyste, schludne, czasem karty do pokoju nie działały. Ale w pokoju tylko się śpi.
Wycieczki warto wykupić nie przy recepcji tylko w tym drugim punkcie, bo jest taniej i można coś utargować przy większej liczbie chętnych.
Goście przeróżni, cały świat, Polaków mało ;-)
Minusy to płatny sejf i po 3 dniach pobytu kazali płacić z Wi-Fi. Jacuzzi nad morzem zawsze pełne, szkoda że czyszczone raz dziennie.

Termin pobytu: marzec 2016
1  Dziękujemy, Z5084EEdanielc
Zrecenzowano: 11 marca 2016

Hotel 3* i taki jest. 3 razy zamieniano nam pokoje. Umieszczono nas na ostatniej kondygnacji. Na dachu były urządzenia które , warczały całą noc.Kolejny pok. woda lała się z sufitu nam na głowę przez 2 dni.Kolejny pok okazał się ok.Ostrzegam przed komarami w pokojach.Posiłki w restauracjach b.dobre jak w 4* hotelach.Uwaga zdarzają się zatrucia pokarmowe.Niestety też na mnie trafiło.Ogólne oceniam wyjazd na
3 +.Byłam tam 3 tygodnie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dziwi mnie , że recepcja hotelu mając wolne pokoje - bez usterek nie proponuje ich klientom.
Termin pobytu: luty 2016
Dziękujemy, bizony