Zrecenzowano: 14 października 2018

Spędziliśmy w hotelu wspaniałe 14 dni, super pogoda, wspaniali ludzie. W szczególności największe podziękowania kierujemy do animatorów: Choco, David, Ruth (Chucky number one), Carlos (Gassolina), Clyford, Gabriel oraz Denis i Hilary. Dzięki nim nie mogliśmy narzekać na brak rozrywek. Są najlepsi w tym co robią!!!
Ale nie tylko animatorzy wykonywali swoją prace perfekcyjnie. Słowa uznania należą się również dla obsługi m.in.: Pablo, Adileni, Dionisio, Erika, Amandi, Rafelin, Jose oraz Diego.

Dzięki ludziom których poznaliśmy oraz otoczeniu wiemy na pewno, że jest to miejsce do którego chcielibyśmy wrócić.

Zalety:
- zawsze uśmiechnięta i pomocna obsługa;
- bardzo ciekawe animacje;
- urozmaicone jedzenie (na pewno każdy znajdzie coś dla siebie);
- pokoje czyste, sprzątane codziennie (włącznie z wymianą ręczników);
- dobre pokrycie sygnałem wifi (na duży plus zasługuje dostęp do wifi również na plaży);
- leżaki i ręczniki na plaży i na terenie hotelu w cenie;
- szeroki wybór alkoholi (również europejskich);
- kawiarnia na terenie hotelu, w której można skosztować pysznej kawy;
- godziny podawania posiłków;
- bar na plaży czynny do 6 rano;

Wady:
Brak.

Ola i Bartek
Fionce & Chucky number 2 :D

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Bartosz A
Zrecenzowano: 5 października 2018

Byliśmy w tym hotelu na przełomie września i października tego roku i jesteśmy absolutnie zachwyceni. Przede wszystkim - ludzie - od barmanów (Pablo, Miguel, Riccardo i inni) do animatorów (Choco i reszta!) absolutny ewenement. Nigdzie do tej pory na świecie nie widziałem tak pozytywnej, pomocnej i przyjaznej kadry - jest to zdecydowanie największy atut hotelu i sam w sobie mi wystarcza, żeby go zarekomendować.

Poza tym:
-Jedzenie - olbrzymi wybór i każdy na pewno znajdzie coś dla siebie (niestety byliśmy tam tylko przez 8 nocy i nie zdążyliśmy wszystkiego spróbować). Pyszne dania z grilla, bardzo duży wybór owoców, warzyw i mięs. Nie jestem fanem wypieków generalnie, ale ludzie mówili, że tutaj akurat polskie zdecydowanie wygrywają. W cenie są też trzy kolacje tematyczne - dominikańska, włoska i meksykańska - warto skorzystać na pewno! Osobną kwestią są alkohole - bardzo duży wybór z oczywistą przewagą rumów. Jeśli miałbym się czegoś czepić to troszkę brakowało mi większej ilości markowych mocnych alkoholi (poza rumami) w ofercie all inclusive (niestety nie było żadnej znanej - nawet niedrogiej whisky - raczej typowy hotelowy sikacz, czy choćby Jagermeistera).
-Pokoje - naprawdę spory pokój z dwoma łóżkami kingsize, sejf i minibar w cenie (niestety z uzupełnianiem bywa różnie - często czegoś brakowało). Taras również niczego sobie. Jako, że jest to Dominikana - niestety trzeba pogodzić się z wilgocią i wszystkimi jej konsekwencjami. Z czystością nie było żadnych problemów.
-Internet - chciałem wydzielić to jako oddzielny punkt ze względu na zaskoczenie jego dostępnością - można było śmiało korzystać zarówno w pokoju, przy basenach i nawet na plaży!
-Plaża - plaża sama w sobie naprawdę fajna - czysta i zadbana oraz z wszelkimi dodatkami typu boiska do siatkówki plażowej, czy wypożyczalni sprzętów (np. kajaki w cenie, sprzęt do nurkowania za opłatą). Niestety w samym morzu - całkiem sporo glonów (z plaży były regularnie sprzątane).
-Animacje / dodatkowe atrakcje - to jest powiązane z pierwszym punktem - absolutna rewelacja. Dzięki stworzeniu super atmosfery - nawet goście między sobą zagadują do siebie. Każdego wieczora jest też inny "show" - magik, Michael Jackson show etc, a po nich impreza, która trwa do ostatniego gościa.
-Lokalizacja - hotel jest poza głównymi rejonami turystycznymi, co ma swoje oczywiste plusy i minusy. Jeśli chcieliśmy wziąć udział w jakiejś wycieczce - trzeba było uzbierać ~6 osób. Podczas naszego pobytu nie było z tym problemu dzięki obecności większej grupy Polaków.
-Obłożenie - jako, że nasz pobyt był w czasie low-season'u - hotel był praktycznie pusty (podejrzewam, że max 30% pokojów było zajętych), więc nie było jakichkolwiek problemów z leżakami, sprzętami itp. Na weekendy zjeżdża się sporo Dominikańczyków, co ma swój urok - jest to w zasadzie całodobowa impreza.

Reasumując - mam nadzieję, że jeszcze będzie okazja wrócić do tego hotelu, pobyt absolutnie genialny.

4  Dziękujemy, Bartosz K
Zrecenzowano: 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Każdy dzień przynosi coraz więcej atrakcji i powodów aby stad już nie wyjeżdżać! Przepyszne jedzenie, wieczorne pokazy (show micheal Jackson robi furorę), prywatna plaża, obsługa hotelu wiecznie uśmiechnięta, za każde „hola” i „gracias” potrafią miłe zaskoczyć. A przede wszystkim genialni animatorzy, którzy po prostu są świetni. Gasolina- Carlos, Chocolate, Dennis, Davide, Ruth. O kawiarni nie można zapomnieć, dobre kawy, jeszcze lepsze ciasteczka i bariści cud miód malink. Przemili, zabawni. Pobyt tutaj mógłby się nie kończyć ;) jak Dominikana to tylko emotions!

Dziękujemy, Asia S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hoteleshodelpa, Director de Relaciones con Clientes, Emotions By HodelpaOdpowiedź udzielona 2 października 2018

Dear Asia S,
Thank you very much for your preference and choosing us as your ''Home away from Home''. We are honored and feel extremely happy to receive so many compliments, knowing you left with a memorable experience in your heart is truly our goal number one. Thank you for sharing with the travel community. We look forward to your return. Sincerely, Monica, Hodelpa Costumer Satisfaction Manager.

Zrecenzowano: 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie świetna obsługa bardzo mili ludzie. Każdy chce ci pomóc kiedy coś idzie nie tak albo zle się czujesz. Można na nich liczyć. Mili animatorzy gazolina chocolade Denis i wielu innych. Hotel przepiękny plaża cudowna wszystko da się tu załatwić. Sprzątanie codziennie zarówno pokoi oraz na zewnątrz. Bardzo dobre show szczególnie Michael Jackson. Możliwość wszechstronnej rozrywki dla każdego. Pyszna kawa i przekaski. Jestem zachwycona

Dziękujemy, MagdalenaS3213

Dear MagdalenaS3213,
We are delighted to see that your stay at Emotions by Hodelpa in Juan Dolio was completely positive and we have created memorable experiences to you, thank you for choosing us and for taking the time so share your kind words on your positive experience with us. Sincerely, Monica, Hodelpa Costumer Satisfaction Manager.

Zrecenzowano: 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Super hotel i świetna ekipa. Codziennie animacje z fantastycznym Gasoliną i Chocolate, Davide i resztą.
Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. All inclusive na najwyższym poziomie, kawa, drinki, nie tylko lokalne☺️

2  Dziękujemy, magtomala

Dear magtomala,
Thank you very much for sharing with us your lovely review from your recent stay in our hotel; it is an honor to read your appreciation on the delicious food, amazing animation and entertainment and excellent costumer service provided by our staff. We will definitely share your special mentions with Gasolina, Chocolate, Davide and the rest of the team. Sincerely, Monica, Hodelpa Costumer Satisfaction Manager.