Królestwo kaktusow

Przepiękne miejsce, pełne barw, kształtów, będąc na Lanzarote koniecznie trzeba tu zajrzeć. Raj dla... Przeczytaj więcej

Monika T
Koniecznie

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019
K1162XSdanielr
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 027)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny, różnorodny ogród z kaktusami z całego świata. Nasza sześciolatka była zachwycona. Koniecznie trzeba zobaczyć.

Dziękujemy, K1162XSdanielr
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zadbane miejsce , sklepik z pamiątkami. Parking przed obiektem darmowy. Toalety mega polecam zagladniecie . Rośliny mega

Dziękujemy, karinak431
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Niesamowite miejsce, przenosi w inny świat! :) warto odwiedzić to miejsce! Tylko Manrique mógł je stworzyć.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Justyna_W89
Zrecenzowano: 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nigdy nie widziałem tylu pięknych kaktusow w jednym miejscu. Dzieciaki na pewno będą zachwycone, a i dorośli usatysfakcjonowani.

Dziękujemy, Maciek W
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Warto. Jakość do ceny jest zachowana. Pobyt w ogrodzie zajął nam około pól godziny w tym zdążyliśmy wypić kawkę. Byliśmy zaraz po otwarciu jak wyjeżdżaliśmy zaczął się robić tłum.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Lady_Wr