“Słowacka kuchnia w przystępnej cenie”
Restaurant Rohac — recenzja

Restaurant Rohac
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Trstena)
Zrecenzowano 14 maja 2019

Zatrzymaliśmy się na obiad zaraz po przekroczeniu granicy w Chyżnem; Bardzo dobre jedzenie kuchni Słowackiej - zupa czosnkowa oraz zasmażany ser; Są też pierogi i kluski regionalne; Bardzo nam smakowało i na 2 osoby wyszło około 65zł z napojami ;) Lokal czysty i schludny;

Dziękujemy, danielwN6629JT

Zrecenzowano 17 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Penne z brokułami w sosie śmietanowym wyborne a i spaghetti pasterskie niczego sobie. Duuuuuża porcja dla głodomora. Niewielkie pieniądze. Pysznie :-)

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Asior2755
Zrecenzowano 9 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Polecamy zupę czosnkową, jest przepyszna! Placki ziemniaczane średnie, duzo mąki, mało ziemniaków. Smażony ser też oczywiście jest i bardzo dobry. Super warzywka z grilla.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Kamila J
Zrecenzowano 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre lokalne jedzenie w bardzo przystępnych cenach (średnio 2-4 euro za główne danie), do tego szybko i miła obsługa. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Kasia Ł
Zrecenzowano 15 maja 2017

Przepyszne jedzenie, duży wybór potraw lokalnych (tak, vyprazany syr też jest), ceny atrakcyjne lokalizacja ekstra, obsługa miła... czego chcieć więcej? ;) Byłem już dwa razy, ostatnio dosłownie wczoraj.

BARDZO polecam zupę czosnkową.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, WesolyMorswin

Restaurant Rohac — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurant Rohac? Podziel się wrażeniami!