“Godna odwiedzenia”
Restaurant Rohac — recenzja

Restaurant Rohac
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Trstena)
Zrecenzowano 9 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Polecamy zupę czosnkową, jest przepyszna! Placki ziemniaczane średnie, duzo mąki, mało ziemniaków. Smażony ser też oczywiście jest i bardzo dobry. Super warzywka z grilla.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Kamila J

Zrecenzowano 14 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre lokalne jedzenie w bardzo przystępnych cenach (średnio 2-4 euro za główne danie), do tego szybko i miła obsługa. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Kasia Ł
Zrecenzowano 15 maja 2017

Przepyszne jedzenie, duży wybór potraw lokalnych (tak, vyprazany syr też jest), ceny atrakcyjne lokalizacja ekstra, obsługa miła... czego chcieć więcej? ;) Byłem już dwa razy, ostatnio dosłownie wczoraj.

BARDZO polecam zupę czosnkową.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, WesolyMorswin
Zrecenzowano 2 marca 2017

Polecam każdemu kto chce spróbować dań kuchni lokalnej. Bardzo duże porcje, bogate menu, miła obsługa i nieduże ceny.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, 796erneste
Zrecenzowano 6 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa i smaczne dania kuchni słowackiej w przystępnych cenach.
"Klasyka" - vypražany syr - bardzo dobry. Polecam spróbować pierogi z bryndzą owczą i kluseczki (haluški) z serem.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Emona2013

Restaurant Rohac — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurant Rohac? Podziel się wrażeniami!