“Pyszne potrawy regionalne w niskiej cenie”
Restaurant Rohac — recenzja

Restaurant Rohac
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Trstena)
Zrecenzowano 15 maja 2017

Przepyszne jedzenie, duży wybór potraw lokalnych (tak, vyprazany syr też jest), ceny atrakcyjne lokalizacja ekstra, obsługa miła... czego chcieć więcej? ;) Byłem już dwa razy, ostatnio dosłownie wczoraj.

BARDZO polecam zupę czosnkową.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, WesolyMorswin

Zrecenzowano 2 marca 2017

Polecam każdemu kto chce spróbować dań kuchni lokalnej. Bardzo duże porcje, bogate menu, miła obsługa i nieduże ceny.

Termin wizyty: marzec 2017
Dziękujemy, 796erneste
Zrecenzowano 6 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa i smaczne dania kuchni słowackiej w przystępnych cenach.
"Klasyka" - vypražany syr - bardzo dobry. Polecam spróbować pierogi z bryndzą owczą i kluseczki (haluški) z serem.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Emona2013
Zrecenzowano 28 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Pojechaliśmy z kolegą zjeść jakiś obiad tuż zaraz za granicą, idealne miejsce żeby spróbować słowacką kuchnie i obok w sklepie kupić Złotego Bazanta i Becherovke :) Jedzenie pyszne, duże dania, cena adekwatna do jakości także polecam!!! Idealne miejsce żeby wyskoczyć z Zakopanego i zasmakować Słowacji.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, I4117YTadamw
Zrecenzowano 23 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie w szczególności zupa czosnkowa i Dania główne, kawa i obsługa. Polecam każdemu. My tu napewno wrócimy.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, jakubzeet

Restaurant Rohac — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restaurant Rohac? Podziel się wrażeniami!