Grant Notice of Iran Visa

W załatwieniu Grant Notice pomogła mi Pani Zahra Vesal z agencji Key2persia. Od momentu, kiedy... Przeczytaj więcej

Patrycja S
Wniosek wizowy - znakomicie

Witam. Chciałabym podziękować Pani Zahra Vesal za bardzo szybkie załatwienie formalności w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 lipca 2019
LaloKas

Zrecenzowano: 14 lipca 2019

Witam.
Chciałabym podziękować Pani Zahra Vesal za bardzo szybkie załatwienie formalności w uzyskaniu wizy i wszelkie zaangażowanie w tej sprawie. Personel jest bardzo uprzejmy i jest stały kontakt z osobą prowadzącą sprawę. Serdecznie polecam. Myślę, że Iran i jego mieszkańcy to najserdeczniejsi i wspaniali ludzie jakich kiedykolwiek spotkałam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, LaloKas
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: parstraveller, Owner, Key2persiaOdpowiedź udzielona 15 lipca 2019

Welcome

Zrecenzowano: 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniały kontakt, szybko konkretnie a przede wszystkim skutecznie w załatwieniu wizy. Bardzo polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, pamark1970
Zrecenzowano: 13 lutego 2019

Super profesjonalna obsługa, szybkość i skuteczność w działaniu to ich atuty. Po jednym dniu od otrzymania przelewu, dosłałam informację że mogę już wysyłać paszport do ambasady-nie wiem jak to zrobili bo przed moim pierwszym wyjazdem do Iranu, załatwiając wszystko samodzielnie, czekałam na promesę 6 dni. Tym razem zależało mi na czasie i sprawdzili się doskonale. Szczerze polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, leila88422
Zrecenzowano: 23 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Są najlepsi - w Iranie przez e- maila Zahra załatwiła wizy ⚡️⚡️⚡️do odbioru na IKA . W poniedziałek W południe e- mail i szybki przelew a w środę rano skoro świt - promesy WIZ DO IRANU na e- meilu. Piękny prezent z Shirazu . Dziękuję bardzo Zahra .
Key2persia !!! Tylko oni .

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, agnieszkap240
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: parstraveller, Owner, Key2persiaOdpowiedź udzielona 26 stycznia 2019

welcome

Zrecenzowano: 31 lipca 2018

Jeśli potrzebujecie wizy do Iranu to szczerze polecam skorzystać z pośrednictwa "Key2persia", która pomoże uzyskać promessę do wizy. Gorąco polecam kontakt z Zahra Vesal z działu wizowego - profesjonalna, miła i szybka obsługa. Byłam zaskoczona jak szybko udało się wszystko potwierdzić.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Granatowa