Rewelacyjne miejsce!

Jestem zachwycona tym miejscem! Jest to obowiązkowy punkt do odwiedzenia. Zjeżdżalnie są wyjątkowe... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
izabelaaaaaa
Super

Super zabawa dla wszystkich Polecam fast track, bez tego zbyt długo czeka się w kolejkach, super... Przeczytaj więcej

Misiaco
Przeczytaj wszystkie recenzje (31 378)

Najlepsze miejsce z wodnymi atrakcjami. Rozsądne kolejki, zjeżdżalnie na różnych poziomach. Jestem zachwycona

Dziękujemy, Monika K

•Zjeżdżalnie doskonale opisane- czy bardzo strome, dla osób z klaustrofobia itd- więc każdy znajdzie coś dla siebie- a naprawę jest w czym wybierać.
•Czas stania w kolejkach- jak dla nas porównywalny do innych parków wodnych,a przy tej ilości ludzi która odwiedza park, to też duży +. Dla bardziej niecierpliwych jest możliwość dokupienia wejścia bez stania w kolejce za 15€, jednak to wiąże sie z wyższą cena za każdy jeden bilet wstępu. I jedyny minus właśnie za to- czyli opłaty, ponieważ oprócz biletu musimy liczyc się z opłatą za parking oraz opłatą za szafke. Suma sumarum pobyt może wyjść nawet 20€ wiecej niż zakładaliśmy. Polecam zaopatrzenie się we wlasne kanapeczki oraz napoje to pozwoli zaoszczędzić chociaż na restauracji- która w takich miejscach rzadko jest tania :)
Jednak obiekt oceniam jako wspaniałe miejsce jak i dla rodzin z dziećmi, tak i dla par i grup znajomych, zdecydowanie "must have!" podczas wakacji na Tenerife ktore warto polaczyc z opcja "twin ticket" z Loro parkiem

Dziękujemy, Agnieszka Z
Zrecenzowano: 13 września 2019

Atrakce w parku są naprawdę świetne, ale żeby się nimi nacieszyć, pamiętajcie:
- jedźcie własnym transportem (parking 4euro) lub taksówką
- do parku tylko w weeknd (informacja z pierwszej ręki od pracowników parku) - w tygodniu - jak autokary biur podróży zwiozą ludzi, to faktycznie robi się ciasno
- atrakcje działają od 10, ale park otwarty jest wcześniej - można się przebrać i zorientować w terenie
- zaraz po wejściu kupcie fast pass (dostępny w sklepie z pamiątkami), bez tego nie będzie zabawy (ilość fast passów ograniczona) - chociaż w weekendy bywa znośnie
- w parku można kupić za pół ceny bilet na następne wejście (19 euro - niezależnie czy dorosły, czy dziecko)
- przebieralnie są w tym samym budynku, gdzie pobiera się klucze do szafek (większość ludzi biegnie do szafki i tam się przebiera, tymczasem na przeciwko, w budynku, gdzie pobiera się kluczyki/ręczniki są szatnie i prysznice)
Pozdrawiam i życzę fajnej zabawy.
sb

1  Dziękujemy, SebastianB3927
Zrecenzowano: 1 września 2019

Super atrakcje wodne dla wielbicieli zjeżdżalni itp. Byliśmy tam z córką 14 lat i była zachwycona, ja trochę mniej bo w niektórych zjeżdżalniach to można niemal dostać zawału serca (to żart, po prostu jak ktoś nie przepada za czymś takim to zjazd na pontonach przez te rury może budzić dreszcz emocji - naprawdę trzeba się mocno trzymać uchwytów, aby nie wypaść).
Na terenie parku koszmarna organizacja, łatwo się pogubić. Warto zapamiętam lokalizację szafki na ubrania bo jest kilka miejsc z szafkami i można zapomnieć gdzie zostały nasze rzeczy. Warto też mieć zegarek bo nigdzie nie ma publicznych zegarów i można się spóźnić na autobus powrotny. Do wszystkich atrakcji długie kolejki ale można kupić fast pass i bez tego tak naprawdę nie warto podchodzić bo zamiast zabawy będzie tylko stanie w kolejce. Fast passy mają różne kolory oznaczające początkową godzinę od której można z nich korzystać i nie jest to nigdzie dobrze opisane.
Ogólnie dla wielbicieli wody atrakcja obowiązkowa. Sztuczna fala w stylu tsunami budzi szacunek i lepiej stać niezbyt blisko innych, aby nie wpaść na kogoś...

Dziękujemy, Piotr W
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Świetne miejsce na całodzienny wypoczynek. Wspaniała zabawa dla całej rodziny. Warto przyjechać chwilkę przed 10, żeby móc skorzystać ze wszystkich atrakcji. Nam udało się to wykonać (ostatni dzień sierpnia - sobota). Na większość zjeżdżalni czekaliśmy max 10 minut. Dwa razy dłuższa kolejka 20-30 minut. Większość zjeżdżalni dla osób powyżej 125 cm wzrostu. Najwyższy Tower of Power powyżej 140 cm, +14. Są też atrakcje dedykowane dzieciom. Warto zaopatrzyć się w buty do wody i okulary do plywania. Wiele miejsc do odpoczynku, smaczne jedzienie w rozsądnej cenie oraz przyjemna obsługa. Jesteśmy mile zaskoczeni organizacją. Polecamy!

Dziękujemy, Dorota K