Rewelacyjne miejsce!

Jestem zachwycona tym miejscem! Jest to obowiązkowy punkt do odwiedzenia. Zjeżdżalnie są wyjątkowe... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
izabelaaaaaa
Super

Super zabawa dla wszystkich Polecam fast track, bez tego zbyt długo czeka się w kolejkach, super... Przeczytaj więcej

Misiaco
Przeczytaj wszystkie recenzje (31 389)

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Świetne miejsce na całodzienny wypoczynek. Wspaniała zabawa dla całej rodziny. Warto przyjechać chwilkę przed 10, żeby móc skorzystać ze wszystkich atrakcji. Nam udało się to wykonać (ostatni dzień sierpnia - sobota). Na większość zjeżdżalni czekaliśmy max 10 minut. Dwa razy dłuższa kolejka 20-30 minut. Większość zjeżdżalni dla osób powyżej 125 cm wzrostu. Najwyższy Tower of Power powyżej 140 cm, +14. Są też atrakcje dedykowane dzieciom. Warto zaopatrzyć się w buty do wody i okulary do plywania. Wiele miejsc do odpoczynku, smaczne jedzienie w rozsądnej cenie oraz przyjemna obsługa. Jesteśmy mile zaskoczeni organizacją. Polecamy!

Dziękujemy, Dorota K
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla dorosłego coś się znajdzie a dla dzieci niezliczone atrakcje. Sporo osób z obslugi, którzy dbają o porządek i czystość, dużo barów i knajpek choć ceny mogłyby być niższe zważywszy, że sporo płaci się za wstęp. Nie jest to miejsce dla ludzi źle czujących się w tłumie ale należy wziąć poprawkę na charakter wyspy i ilość turystów. Ogólnie polecam bo na ladzie trudno o taka atrakcje

Dziękujemy, 26micha_d
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Najlepszy park wodny na ktorym do tej pory pod względem wielkości, adrenaliny i roznorodności zjezdzalni i atrakcji wodnych. Jest w czym wybierać. Będąc na teneryfie nie można ominąć tej atrakcji !! Mega wrażenia. Poza tym czysto, przyjemna obsługa dobrze oznakowany teren. Będąc na Teneryfie w grudniu nie było jeszcze tak tłoczno jak to opisują inni

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, o0asienka0o
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Spędziliśmy w Siam Parku cały dzień. Atrakcji jest naprawdę sporo. Zjeżdżalnie świetnie przygotowane, wygodne pontony, super obsługa, jest też miejsce żeby odpocząć. Fajna opcja to łączony bilet do Siam Parku i Loro Parku, wychodzi trochę taniej. Byłam w Siam Parku 1 stycznia, bałam się, że będzie za zimno na wodne atrakcje, ale było w porządku. Woda jest ciepła. Dużym plusem wizyty w zimie jest brak kolejek. Zwykle czekaliśmy 5-7min, tylko do 1-2 zjeżdżali ok. 15 min. Świetna sprawa, szczególnie, że jak widziałam gdzie kończą się barierki rozdzielające kolejki to byłam w szoku jak wielu musi tam być turystów w sezonie.
Polecam miejsce dla osób, które lubią nieco adrenaliny. Siam Park jest piękny, roślinność zachwyca.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, nalamaybe
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie było świetnie, fajna alternatywa, coś innego niż siedzenie na plaży czy wycieczki objazdowe. Jak do każdego parku trzeba wyjechać jak najszybciej i najlepiej kupić bilety online lub przez biuro podróży, bo kolejki gigantyczne. Jeśli jest możliwość jechać w okresie zimowym to chyba będzie lepiej, bo w wakacje jest zatrzęsienie...Wpuszczają z własnym napojem i owocami, nie można mieć własnego jedzenia. Byłam z chłopakiem i to wszystko zostawiliśmy w szafkach, byliśmy bez „fast pass” i od 11:30-16:30 byliśmy na wszystkich zjeżdzalniach oznaczone poziomem koloru żółtego i czerwonego, reszta jest dla dzieci. Zdążyliśmy na wszystko i na niektórych dwa razy byliśmy. Kolejki są okropne, wiec gdybym jechała tam ponownie to ten fast pass bym kupiła. Większość zjeżdżalni są po 4 osoby, wiec najlepiej albo jechać większa ekipą albo w dwójkę, bo trójki (tu przeważnie małżeństwo z dziećmi) dodatkowo czekali bo potrzebowali jedną osobę, bo inaczej nie zjadą... Tower of power - jak ktoś będzie to powodzenia!

Dziękujemy, martyna_jarosz97