Siam Park – Wodne Królestwo
Zapisz
Najlepszy park ever 😍😁

Małe kolejki, z każdej zjeżdżalni można było zjechać kilka razy 👌 dobrze oznakowane, bez problemów... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 maja 2020
barbararH2352EF
Dla dorosłych i dla dzieci

świetna atrakcja. Teraz w lutym nie ma tak dużo ludzi co oceniam na plus, a pogoda była super ok... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 marca 2020
Iwona-KrzysztofIK
Grudziądz, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (32 346)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla dorosłego coś się znajdzie a dla dzieci niezliczone atrakcje. Sporo osób z obslugi, którzy dbają o porządek i czystość, dużo barów i knajpek choć ceny mogłyby być niższe zważywszy, że sporo płaci się za wstęp. Nie jest to miejsce dla ludzi źle czujących się w tłumie ale należy wziąć poprawkę na charakter wyspy i ilość turystów. Ogólnie polecam bo na ladzie trudno o taka atrakcje

Dziękujemy, 26micha_d
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Najlepszy park wodny na ktorym do tej pory pod względem wielkości, adrenaliny i roznorodności zjezdzalni i atrakcji wodnych. Jest w czym wybierać. Będąc na teneryfie nie można ominąć tej atrakcji !! Mega wrażenia. Poza tym czysto, przyjemna obsługa dobrze oznakowany teren. Będąc na Teneryfie w grudniu nie było jeszcze tak tłoczno jak to opisują inni

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, o0asienka0o
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Spędziliśmy w Siam Parku cały dzień. Atrakcji jest naprawdę sporo. Zjeżdżalnie świetnie przygotowane, wygodne pontony, super obsługa, jest też miejsce żeby odpocząć. Fajna opcja to łączony bilet do Siam Parku i Loro Parku, wychodzi trochę taniej. Byłam w Siam Parku 1 stycznia, bałam się, że będzie za zimno na wodne atrakcje, ale było w porządku. Woda jest ciepła. Dużym plusem wizyty w zimie jest brak kolejek. Zwykle czekaliśmy 5-7min, tylko do 1-2 zjeżdżali ok. 15 min. Świetna sprawa, szczególnie, że jak widziałam gdzie kończą się barierki rozdzielające kolejki to byłam w szoku jak wielu musi tam być turystów w sezonie.
Polecam miejsce dla osób, które lubią nieco adrenaliny. Siam Park jest piękny, roślinność zachwyca.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, nalamaybe
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie było świetnie, fajna alternatywa, coś innego niż siedzenie na plaży czy wycieczki objazdowe. Jak do każdego parku trzeba wyjechać jak najszybciej i najlepiej kupić bilety online lub przez biuro podróży, bo kolejki gigantyczne. Jeśli jest możliwość jechać w okresie zimowym to chyba będzie lepiej, bo w wakacje jest zatrzęsienie...Wpuszczają z własnym napojem i owocami, nie można mieć własnego jedzenia. Byłam z chłopakiem i to wszystko zostawiliśmy w szafkach, byliśmy bez „fast pass” i od 11:30-16:30 byliśmy na wszystkich zjeżdzalniach oznaczone poziomem koloru żółtego i czerwonego, reszta jest dla dzieci. Zdążyliśmy na wszystko i na niektórych dwa razy byliśmy. Kolejki są okropne, wiec gdybym jechała tam ponownie to ten fast pass bym kupiła. Większość zjeżdżalni są po 4 osoby, wiec najlepiej albo jechać większa ekipą albo w dwójkę, bo trójki (tu przeważnie małżeństwo z dziećmi) dodatkowo czekali bo potrzebowali jedną osobę, bo inaczej nie zjadą... Tower of power - jak ktoś będzie to powodzenia!

Dziękujemy, martyna_jarosz97
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Fajne zjeżdżanie, ale niestety trzeba mieć Fast pass, bez tego kolejki na godzinę czekania. Jednak czasem warto poczekać. Pozostała część aquaparku dość przeciętna.

Dziękujemy, Marcin Z