Zrecenzowano: 23 lipca 2018

Hotel na dobrym poziomie ale do RIU PALACE MELONERAS na Grad Canarii trochę mu brakuje mimo że oba mają 5*. Jedzenie dobre i dość urozmaicone, soki naturalne, ryby mięsa, owoce morza. Miła obsługa pokojowa, warto zostawić kilka euro paniom sprzątającym. W pokojach jest obok zwykłego wyposażenia: czajnik z kawa i herbatami, deska do prasowania i żelazko, bezpłatny sejf, bezpłatne wi-fi, szlafroki, suszarka na balkonie wszystkie kosmetyki do mycia ( nie trzeba przywozić mydła szamponu itp.) Telewizja około 100 kanałów bez polskich. Nie polecam pokojów z numeracją 1xxx (bo wyjście mają bezpośrednio na poziom zero (trawnik). najlepsze pokoje to od 211 -240, bo blisko na parter oraz od 511- 540 bo blisko do restauracji która jest na 6 pietrze mogą być też 411-440. Nie polecam pokojów z końcówkami poniżej x10 bo widok jest na hotel obok oraz z tego samego powodu powyżej x40 z powodu widoku na hotel obok oraz dodatkowo będzie widok na roboty przy kanale. Leżaków jest wystarczająca ilość ale koło 8-8.30 dobrze jest pobrać ręczniki i coś sobie zająć. Hotel ma brodzik o głębokości 35 cm dla małych dzieci. Samochody lepiej wynająć przez biuro proponowane w recepcji jest taniej niż od rezydentów, których właściwie prawie nie widziałem (TUI) .

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie polecam nr 1xxx poziom zero.Polecam pokoje z końcówkami od 10 do 40 piętra w kolejności 5,4,3,2
Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, alupl
Zrecenzowano: 26 stycznia 2018

Polecam wszystkim , cudowne miejsce , cudowny hotel , obsługa hotelowa na najwyższym poziomie. Bardzo czysto-pokoje są sprzątane dwa razy dziennie , kuchnia bardzo dobra-bardzo duży wybór różnych potraw. Hotel jest po remoncie i to widać bo wszystko pachnie nowością. Blisko centrum i plaża. Polecam bo na pewno tam wrócę. Jedyny mankament to kelnerzy w restauracji hotelowej którzy oszukują przy liczeniu rachunków za napoje. Dopisali mi po 20 euro więcej do kilku kolacji.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, sklepelegant26
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel ten urzeka od wejscia, poniewaz juz od drzwi rozposciera sie przepiekny widok na druga strone, na ocean. Bardzo ladny taras, na ktorym wieczorem odbywaja sie wystepy muzyczne. Pokoje bardzo ladnie urzadzone, czyste. Bylismy z 2 dzieci i bardzo podobaly nam sie baseny, podzielone na strefy. Byl basen wylacznie dla doroslych i do zabawy, co sprawialo, ze dzieci nikomu nie przeszkadzaly. Od hotelu bardzo urokliwa promenada. BlIsko do centum handlowego jesli mialoby sie ochote na zakupy. Jedzenie bardzo smaczne, urozmaicone. Bardzo udany pobyt.

Termin pobytu: kwiecień 2017
4  Dziękujemy, magdalenaobara
Zrecenzowano: 17 maja 2017

Miasto Adeje na Teneryfie jest chaotyczne i przeładowane jednak hotel jest wspaniałą enklawą. Bardzo czysto wszędzie w hotelu, w ogrodzie i strefie basenowej. Dobra kuchnia, ale bez kulinarnych fajerwerków. Typowy przemysł kulinarny na 4 gwiazdkowym poziomie. Goście głównie starsi. Mało dzieci, bo i atrakcji dla nich niewiele. Dzięki temu brak wrzasków i skoków na basenie. Szybkie WiFi wszędzie nawet na basenie. Słaba plaża, ale coś tam pracują więc może będzie lepiej. Generalnie bardzo miło spędzony tydzień.

Wskazówka dotycząca pokoi: Czystość i spokój to główne atutu RIU PALACE
Termin pobytu: maj 2017
3  Dziękujemy, Darek G
Zrecenzowano: 18 stycznia 2017

Hotel bardzo ładny, wyremontowany, czyściuteńki. Codziennie sprzątany, po południu ponownie przeglądany porządek. Pięknie położony, tuż przy długiej promenadzie, w otoczeniu mnóstwa palm. Wszędzie czyściutko, przy basenach bez problemu znajdziecie wolne leżaki. Idealny serwis nawet bez odchodzenia od leżaków.
Jedzenie bardzo urozmaicone i smaczne zarówno w restauracjach jak i snakbarze.
Raczej dla gości dorosłych ponieważ mało jest atrakcji dla dzieci. Jest, co prawda brodzik dla dzieci i placyk zabaw ale to nieco zbyt mało.
Byliśmy z dwójka dzieci i daliśmy radę ale szału nie było, inne hotele miały więcej atrakcji dla dzieci.
Mimo to hotel wart polecenia, wypoczynek na wysokim poziomie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mieliśmy widok boczny na ocean. Bez dopłaty, bardzo ładny.
Termin pobytu: styczeń 2017
3  Dziękujemy, danutas962