Najlepsze kite wakacje tylko z Lost Elementos!

Mimo tego, że kiedy planowałem wyjazd do Tarify byłem już osobą samodzielnie pływającą, byłem też... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano dzisiaj
Janusz88ktb
Podróż poślubna na fali 🌊❤🌴

Pepe instruktor z sercem do tego co robi, mega motywator, profesjonalista w 100%! Sprawi, że... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
LomzynskaLala
Swarzędz, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wielkie dzięki dla Pepe i całej załogi LE! Super-intensywny czas na wodzie i super relaks po pływaniu! Zdecydowanie do powtórzenia

Dziękujemy, mariaz295
Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nauczony na półwyspie próbowałem pożyczyć sprzęt. Szybko wyszło ze płaska woda to nie to samo co ocean. Odbyłem kilka lekcji z Przemkiem i poszło;) bardzo szczegółowo wyprowadził ze złych nawyków!!! Na maksa polecam. Nie jest to lajtowy instruktor, ale to dobrze. Szybciej zrobicie progres

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, przemo8891
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PepePrzemek, Owner, Lost ElementosOdpowiedź udzielona 26 maja 2019

Dziękujemy bardzo za super opinie, doceniamy docenianie i zapraszamy Ciebie ponownie oraz wszystkich, którzy nie czuja się jeszcze pewnie na wodzie i chcą oswoić się z Elementami na serio :)

Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Szkolenie kite w pięknej Tarifie - profesjonalne, ciężka robota ale Pepe wskazuje Ci drogę. Zaraził miłością do kita także nasza córkę 10 lat :) Fantastyczne podejście do dzieci - pasja jest zaraźliwa :)

Gosia

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Navigate478987
Zrecenzowano: 15 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dzięki Pepe za wspólnie spędzony czas i naukę
Przejechaliśmy zupełnie zieloni a wyjechaliśmy w pełni wyedukowani, umiejąc samodzielnie pływać i latać na kajcie
Jak mówi Szaman jak coś robisz to rób to dobrze albo wcale
On to robi najlepiej
W 100% Polecam

Michał Wawa

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Magrass78
Zrecenzowano: 15 kwietnia 2019

Jak ktoś chce to sobie przyjedzie i nic nie porobi a jak ktos chce to idzie na maxa i zdobywa kolejne stopnie wtajemniczenia Szamanowego kajtowania. Jest czas na orke po 4-6 godzin dziennie a jest tez czas na czilałt. A Pepe dokładnie wie kiedy poluzować a kiedy przykręcić śrubę. Do zoba next tajm sinior ;)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, stefanpatefan