“Wspaniała kuchnia”
BoccaBuena — recenzja

BoccaBuena
Nr 7 wśród 316 Restauracje (Tarifa)

Genialne potrawy w nietypowym wydaniu- roladka z krewetkami najlepsza jaką jedliśmy! Przemiła, wyluzowana atmosfera i cudowna Pani Polka,która doskonale nam doradziła. Przy następnej wizycie w Tarifie od razu będziemy wiedzieć gdzie iść na porządne jedzenie

Dziękujemy, Kowalskakasia

Najlepsze miejsce na Tarifie, jedzenie przepyszne, a próbowaliśmy dużo rzeczy cudowna atmosfera, serwis znakomity, a wlasniciele świetni ludzie odwiedzajcie to miejsce jak tylko będziecie na Tarifie, gwarantuję, że będziecie chcieli wrócić znowu wrócić

Dziękujemy, alabama151
Zrecenzowano 12 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce na obiad czy też wieczorny odpoczynek. Muzyka na żywo. Bardzo miła obsługa. Z czystym sumieniem polecam

Dziękujemy, Pawel M
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne,owoce morza rewelacyjne. Jeśli jesteś w Taryfie to po prostu musisz tam iść i zamówić to co lubisz!! Nie zawiedziesz się. Obsługa super. My na pewno tam wrócimy. Polecam!!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Macka05
Zrecenzowano 26 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała atmosfera i przepyszna kuchnia. Profesjonalna obsługa. Menu, które doradziła nam Pani Basia trafione w dziesiątkę. Tuńczyk w kilku odsłonach, jeden z lepszych jakiego jedliśmy...Zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Renata X

BoccaBuena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tarifa, Costa de la Luz

Byłeś(-aś) w BoccaBuena? Podziel się wrażeniami!