Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel godny polecenie. Położony przy promenadzie, na plaże około 50m. Mieszkaliśmy na 9 pietrze, widoki z balkonów świetne, jedzenie smaczne, jest go dużo, bar z przekąskami otwierany między posiłkami. Bardzo miła obsługa, serdeczna i uśmiechnięta. Doba hotelowa do 12, ale jeżeli wylot jest później można poprosić w recepcji o klucz do pokoju grzecznościowego w którym można się odświeżyć przed wylotem, najlepiej dzień wcześniej go zarezerwować.

Dziękujemy, PatrykP805
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dirgardenia, Director General, Globales GardeniaOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękuję bardzo, Patryk.
Uwielbiamy słuchać od naszych klientów, zwłaszcza gdy mówią tak dobre rzeczy o naszej pracy i naszym hotelu.
Mamy nadzieję, że masz nas w swoich myślach i do zobaczenia wkrótce.
W międzyczasie pozdrów ciepłe powitanie od każdego pracownika hotelu Gardenia.

Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Pobyt czerwiec 2019-hotel położony na początku miejscowości i promenady nadmorskiej.Przejście na plażę furtka hotelową, leżaki i parasole płatne.Pokoje duże,schludnie urządzone, brakuje lodówek i suszarki do włosów.Łazienki po remoncie, moja wyposażona w wannę z parawanem prysznicowym.Nie polecam pokoi na parterze dla osób chodzących wcześnie spać- do godz 24 animacje i dyskoteka.Jest bardzo głośno.Teren hotelu zadbany,plaża trawiasta otwierana o godz 9 i o 17 zbierane są leżaki wiec dla chętnych na pózno popołudniowe plażowanie zostaje plaża nadmorska.Basen mały, w czerwcu woda zimna. Restauracja duża, wybór jedzenia urozmaicony.Pomiedzy posiłkami otwierana mniejsza restauracja z możliwością przekąsek.Po kolacji oblężenie baru w sali animacyjno- dykotekowej.Kolejka na 20 min po drinka.Obok hotelu przystanek autobusowy-można łatwo dostać się do centum miejscowości.Stacja kolejowa blisko-można dojechać do Malagi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na wyższych piętrach mają piękny widok na morze
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, IwonaIrena
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dirgardenia, Director General, Globales GardeniaOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za komentarze i ocenę naszych usług.
Cieszymy się, że cieszyłeś się podczas pobytu i mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.
Odbierz serdeczne powitanie.

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji, niezapomniane widoki z balkonu - morze w pełnej krasie! Bardzo czysto, wymiana ręczników, sprzątanie pokoi codziennie, pościel zmieniana co 2-gi dzień. Doskonałe, bardzo urozmaicone jedzenie, oferta all inklusive na wysokim poziomie. Obsługa hotelowa to profesjonaliści - bardzo mili, uśmiechnięci, uprzejmi i zawsze gotowi do pomocy. Świetni animatorzy, którzy aktywizowali wypoczywających i zapewniali wspaniałą zabawę zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Hotel doskonale dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Byłam 2 tygodnie i chętnie wrócę jeszcze raz.

Wskazówka dotycząca pokoi: mieszkalam na 10 pietrze, gdzie mialam cudowny widok na morze, plażę i bulwar nadmorski
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Hanna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dirgardenia, Director General, Globales GardeniaOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2019

Dziękuję bardzo za komentarze i ocenę hotelu, Hanna.
Cieszymy się, że nasz pobyt był dla Państwa przyjemny, nasze usługi i piękne widoki na morze z naszych pokoi.
Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy i życzymy szczęśliwego lata.

Zrecenzowano: 30 marca 2019

Z każdego pokoju widok piękny na morze,do plaży przejście przez uliczkę ,furtka zamykana na kod,blisko promenady,plaż duża morze super ,zdarzają się parzące meduzy.Jedzenie smaczne ,duży wybór potraw i przekąski w ciągu dnia ,basen malutki ale dużo leżaków.Dużo Anglików w starszym wieku i dlatego było bardzo spokojnie i to zaleta hotelu ,miła obsługa
Z miejscowości dobre połączenie kolejką do Malagi -trzeba zwiedzić

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach nad salą gdzie odbywają się animacje można słyszeć odgłosy zabawy
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Danuta M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles-Globales, General Manager, Globales GardeniaOdpowiedź udzielona 1 kwietnia 2019

Thank you very much for your comments and for the score given.
All the Staff will be glad to see you again in this, your home.

Zrecenzowano: 17 października 2018

Widok z balkonu 10 piętra przepiękny, morze, góry na jednej z nich stoi ogromny byk, również do hotelu nie mam żadnych uwag, pokoje sprzątane nawet w niedzielę, jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie, soki przepyszne, wino z nalewaków średniej jakości, zdecydowanie lepsze w barze na poziomie -1. Jeśli ktoś lubi spokój i ciszę to nie w tej miejscowości, duża ilość hoteli i ruchliwa droga obok hotelu sprawia, że hałas jest wszechobecny. W pokojach brak suszarek do włosów, ale w recepcji można wypożyczyć wpłacając kaucję. Obsługa miła, ciągle słychać hiszpańskie "olaa". W pobliżu dwie piękne plaże,dużo muszelek, szeroka promenada, w miejscowości wydaje się być bardzo bezpiecznie, ludzie długo spacerują po zapadnięciu zmroku. W naszym przypadku pobyt był krótki, pierwszego dnia nie zdążyliśmy na kolację, a ostatniego nie doczekaliśmy obiadu, no cóż rozkłady lotów, nie wiem czy TUI ma na to wpływ, by pobyt trwał całe 7 dni, loty w obie strony punktualne, linią ENTER. Hotel zdecydowanie polecam, chyba zasługuje na czwórkę.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Danuta P