Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Pobyt czerwiec 2019-hotel położony na początku miejscowości i promenady nadmorskiej.Przejście na plażę furtka hotelową, leżaki i parasole płatne.Pokoje duże,schludnie urządzone, brakuje lodówek i suszarki do włosów.Łazienki po remoncie, moja wyposażona w wannę z parawanem prysznicowym.Nie polecam pokoi na parterze dla osób chodzących wcześnie spać- do godz 24 animacje i dyskoteka.Jest bardzo głośno.Teren hotelu zadbany,plaża trawiasta otwierana o godz 9 i o 17 zbierane są leżaki wiec dla chętnych na pózno popołudniowe plażowanie zostaje plaża nadmorska.Basen mały, w czerwcu woda zimna. Restauracja duża, wybór jedzenia urozmaicony.Pomiedzy posiłkami otwierana mniejsza restauracja z możliwością przekąsek.Po kolacji oblężenie baru w sali animacyjno- dykotekowej.Kolejka na 20 min po drinka.Obok hotelu przystanek autobusowy-można łatwo dostać się do centum miejscowości.Stacja kolejowa blisko-można dojechać do Malagi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje na wyższych piętrach mają piękny widok na morze
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, IwonaIrena
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dirgardenia, Director General, Globales GardeniaOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Dziękujemy bardzo za komentarze i ocenę naszych usług.
Cieszymy się, że cieszyłeś się podczas pobytu i mamy nadzieję, że do zobaczenia wkrótce.
Odbierz serdeczne powitanie.

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

Hotel położony w bardzo dobrej lokalizacji, niezapomniane widoki z balkonu - morze w pełnej krasie! Bardzo czysto, wymiana ręczników, sprzątanie pokoi codziennie, pościel zmieniana co 2-gi dzień. Doskonałe, bardzo urozmaicone jedzenie, oferta all inklusive na wysokim poziomie. Obsługa hotelowa to profesjonaliści - bardzo mili, uśmiechnięci, uprzejmi i zawsze gotowi do pomocy. Świetni animatorzy, którzy aktywizowali wypoczywających i zapewniali wspaniałą zabawę zarówno dorosłym, jak i dzieciom. Hotel doskonale dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami. Byłam 2 tygodnie i chętnie wrócę jeszcze raz.

Wskazówka dotycząca pokoi: mieszkalam na 10 pietrze, gdzie mialam cudowny widok na morze, plażę i bulwar nadmorski
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Hanna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: dirgardenia, Director General, Globales GardeniaOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2019

Dziękuję bardzo za komentarze i ocenę hotelu, Hanna.
Cieszymy się, że nasz pobyt był dla Państwa przyjemny, nasze usługi i piękne widoki na morze z naszych pokoi.
Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy i życzymy szczęśliwego lata.

Zrecenzowano: 30 marca 2019

Z każdego pokoju widok piękny na morze,do plaży przejście przez uliczkę ,furtka zamykana na kod,blisko promenady,plaż duża morze super ,zdarzają się parzące meduzy.Jedzenie smaczne ,duży wybór potraw i przekąski w ciągu dnia ,basen malutki ale dużo leżaków.Dużo Anglików w starszym wieku i dlatego było bardzo spokojnie i to zaleta hotelu ,miła obsługa
Z miejscowości dobre połączenie kolejką do Malagi -trzeba zwiedzić

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach nad salą gdzie odbywają się animacje można słyszeć odgłosy zabawy
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Danuta M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hoteles-Globales, General Manager, Globales GardeniaOdpowiedź udzielona 1 kwietnia 2019

Thank you very much for your comments and for the score given.
All the Staff will be glad to see you again in this, your home.

Zrecenzowano: 17 października 2018

Widok z balkonu 10 piętra przepiękny, morze, góry na jednej z nich stoi ogromny byk, również do hotelu nie mam żadnych uwag, pokoje sprzątane nawet w niedzielę, jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie, soki przepyszne, wino z nalewaków średniej jakości, zdecydowanie lepsze w barze na poziomie -1. Jeśli ktoś lubi spokój i ciszę to nie w tej miejscowości, duża ilość hoteli i ruchliwa droga obok hotelu sprawia, że hałas jest wszechobecny. W pokojach brak suszarek do włosów, ale w recepcji można wypożyczyć wpłacając kaucję. Obsługa miła, ciągle słychać hiszpańskie "olaa". W pobliżu dwie piękne plaże,dużo muszelek, szeroka promenada, w miejscowości wydaje się być bardzo bezpiecznie, ludzie długo spacerują po zapadnięciu zmroku. W naszym przypadku pobyt był krótki, pierwszego dnia nie zdążyliśmy na kolację, a ostatniego nie doczekaliśmy obiadu, no cóż rozkłady lotów, nie wiem czy TUI ma na to wpływ, by pobyt trwał całe 7 dni, loty w obie strony punktualne, linią ENTER. Hotel zdecydowanie polecam, chyba zasługuje na czwórkę.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Danuta P
Zrecenzowano: 11 października 2018

Hotel Gardenia Park jest położony w pięknym miejscu przy zachwycającej promenadzie, po której można spacerować i podziwiać widoki o każdej porze dnia i nocy. Przy promenadzie wspaniała plaża. Woda w morzu ciepła. Byliśmy w drugiej połowie września. Leżaki plus parasol, płatne osiem euro. Pokój wyposażony standardowo, brakuje lodówki. Hotel czysty i zadbany, pomimo widocznego upływu czasu. Widok na morze z okna pokoju na ósmym piętrze zapamiętamy na zawsze. Specyficzny budynek zapewnia taki widok ze wszystkich pokojów. Oferta All inclusive w zakresie wyżywienia i napojów standardowa. Słaby wybór mięs i pieczywa. Wieczorny program animacyjny w zależności od dnia bardziej lub mniej atrakcyjny, ale w sumie było miło i wesoło. Internet 30 minut w cenie, w pokoju również. Rezydentka TUI, pani Małgosia, słabo zmotywowana do pracy. Sprawia wrażenie jakby była tam „za karę”. Brak entuzjazmu i znudzenie widoczne na twarzy bez uśmiechu. Pierwszy raz spotkaliśmy się z tym, że rezydent nie podaje swojego numeru telefonu, aby w sytuacji kryzysowej można było prosić o informacje czy pomoc. TUI ma numer alarmowy w Warszawie, ale po kontakcie z tym numerem zostaliśmy odesłani powrotem do rezydenta, ponieważ pani w centrali nie ma dostępu do wszystkich informacji. Kłopot polega na tym, że z rezydentem można się spotkać wyłącznie na spotkaniu w środku dnia, co powoduje, że nie można się wybrać na dłuższy pobyt poza hotelem. Wykupiliśmy wycieczki lokalne do Rondy, Sewilli i wyjątkowo udało nam się do Cordoby, bo zwykle nie ma jej w ofercie. Jesteśmy z nich bardzo zadowoleni, chociaż zbieranie uczestników spod hoteli jak zwykle było uciążliwe. Pani Joanna o hiszpańskim nazwisku była wspaniałą przewodniczką. W ofercie TUI brakuje wycieczki do Granady. Do Malagi wybraliśmy się lokalną kolejką, wygodnie i szybko. Po wyjściu z kolejki polecamy wykupienie przejazdu „touristic bus”. Pokażą najciekawsze miejsca. Formuła wycieczki pozwala na wysiadanie i wsiadanie na dowolnych przystankach i zwiedzanie na własną rękę. Andaluzja jest pięknym miejscem. Pobyt oceniamy jako bardzo udany.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Ula55