“Nietanio, ale bardzo smacznie :)”
Gostilna Ribic — recenzja

Gostilna Ribic
Nr 2 wśród 34 Restauracje (Ptuj)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Polecamy to miejsce zwiedzającym Ptuj. Wprawdzie trzeba się nastawić na ok. 40 euro w przypadku obiadu dla 2 osób, jednak jedzenie jest tego warte. Potrawy kuchni słoweńskiej serwowane w bardzo oryginalny sposób. Filet z sandacza zapiekany z makaronem (ok. 16 euro) obłędny. Dla koneserów olbrzymi wybór win, co trudno przeoczyć, gdyż butelki z winem wypełniają każdą wolną przestrzeń zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz restauracji.

Dziękujemy, w_spodniach

Zrecenzowano 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemny widok z ogrodu na rzekę. Obiad pyszny! Makaron z trufflami był najlepszym jaki jadłam w życiu :)

Dziękujemy, wiolagrela
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam ten lokal.Bardzo miła obsługa. Jedliśmy bardzo dobrą zupę z ogórków na zimno i jedliśmy talerz z rybami dla dwojga. Uważam, że trzy osoby też by się tym najadły. Do tego butelka wina z rejonu Jeruzalem i naprawdę pycha. Za wszystko zapłaciłem 80 euro. Warto było.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Novac76
Zrecenzowano 21 lipca 2018

Restauracje polecił nam recepcjonista z Muzik Cafe w Ptuju. Strzał w 10.
Czekadełko - palce lizać. Takież dania.
Zamówiliśmy talerz morski na 2 osoby - miejsca na deser nie starczyło, a szkoda, więc zazdrośnie patrzyliśmy w deserki naszych dzieci.
Do tego słoweńskie białe wino z winnicy Jerusalem - Sipon'2016 - 24 euro butelka, ale naprawdę warto; wspaniały bukiet, pasowało do dań, a z czasem nabierało krągłości.
Serwis tip top, szef dogląda i donosi czekadełka i dania; polecamy zdecydowanie !

Restaurant fortement a recommander, plat de mer avec Sipon'2016 - ce vin peut etre confronte aux vins de Loire ou Alsace sans aucun complexe...Adresse incontournable gastronomique a Ptuj...

Termin wizyty: lipiec 2018
1  Dziękujemy, Jacenty1964
Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała lokalizacja restauracji nad brzegiem rzeki Drawa. Siedząc nad rzeką możecie delektować się cudowną kuchnią. My wybraliśmy wyśmienity tatar w towarzystwie delikatnego wina. Palce lizać.
Sposób podania zobaczycie na zdjęciu. Polecam

Termin wizyty: maj 2018
1  Dziękujemy, Vinci1981WK

Gostilna Ribic — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ptuj, Styria Region
Ptuj, Styria Region

Byłeś(-aś) w Gostilna Ribic? Podziel się wrażeniami!