“Bardzo smaczna lokalna kuchnia”
Gostilna Amadeus — recenzja

Gostilna Amadeus
Nr 3 wśród 34 Restauracje (Ptuj)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019

Odwiedziliśmy te restauracje bo polecił nam ją właściciel hoteliku Pension Silak. Stwierdziliśmy że warto było, wybraliśmy potrawy rybne- sandacza z soczewicą oraz kalmary z grilla z ziemniakami i grillowane warzywa. Do tego białe domowe wino. Potrawy szybko przygotowane, gorące i świeże- dawno nie jedliśmy tak smacznych potraw z ryb. Polecamy wszystkim.

Dziękujemy, kwwojt

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jedzenie fatalne, filet z ryby gorszy niż moja babcia robi:p filet z ryby za 14 euro z grillowanymi warzywami i soczewica wyglądał następująco: smętne fragmenty ogonów rybich w panierce podanych na dużej kupce soczewicy. Problem miałam z odnalezieniem grillowanych warzyw, ponieważ to były skrawki (dosłownie) warzyw wymieszane z soczewica. jedyne co maja dobre to wino ;)

1  Dziękujemy, Aleksandra P
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, przemiła obsługa i dobra lokalizacja na starym mieście. Ceny jak na Słowenię nie najgorsze. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, szal0na1111
Zrecenzowano 2 listopada 2015

Restaurację Amadeus polecili nam mieszkańcy Ptuj. Miało być smacznie i niedrogo. Jedliśmy obiadokolację w sześć osób i wszyscy uznali, że serwowane potrawy są wystarczająco poprawne, ale żadna z nich nie zrobiła na nas większego wrażenia. Ceny co prawda nie były zbyt niskie, ale do przyjęcia. Wnętrze lokalu raczej bez klimatu.

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Wiktor21
Zrecenzowano 2 listopada 2015

Restaurację polecili nam miejscowi. Miało być smacznie i niezbyt drogo. Wszystkie zaserwowane potrawy były bardzo poprawne, ale żadna nie zrobiła na nas specjalnego wrażenia - sześć obiadokolacji. Ceny niewygórowane, ale też żadna okazja. Wnętrze przeciętne. W sumie solidne 3+

Termin wizyty: wrzesień 2015
Dziękujemy, Wiktor60

Gostilna Amadeus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ptuj, Styria Region

Ptuj, Styria Region

Byłeś(-aś) w Gostilna Amadeus? Podziel się wrażeniami!