“Znakomita rodzinna atmosfera”
Maria do Mar — recenzja

Maria do Mar
Nr 12 wśród 185 Restauracje (Nazaré)
Kuchnie: Portugalska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To był strzał w 10 w poszukiwaniu prawdziwej portugalskiej kuchni. Gulasz rybny wyśmienity, mięso grillowane przepyszne, a porcje bardzo duże. W lokalu panuje przemiła rodzinna atmosfera. Właścicielka jest cudowną osobą, która dba o dobre samopoczucie każdego gościa.

Dziękujemy, Katarzyna K

Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre ryby. Uwaga, nie przejmować się menu - trzeba pytać Marię o ryby i kiedy przyniesie na tacy żeby pokazać, wybrać sobie konkretny egzemplarz :-)

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Wojciech P
Zrecenzowano 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna restauracja, właścicielka bardzo miła. Smaczne ryby, świeże i bardzo dobre. Polecam - warto odwiedzić

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Maciej Ś
Zrecenzowano 1 sierpnia 2015

Domowa atmosfera, świetne owoce morza, sprawna obsługa. Warto zamówić domowe białe wino, bo jest znakomite! W weekendy konieczna rezerwacja. Na tle innych restauracji w Nazare tą wyróżnia wielkość porcji (są naprawę duże!) i dobre ceny.

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, jolantab690
Zrecenzowano 3 sierpnia 2012

Do Maria do Mar trafiliśmy właściwie przypadkiem bo mimo, że jest położona kilka kroków od plaży to zaułek jest wąziutki. Jak już usiedliśmy przy stoliczku na wspinającej się pod górkę uliczce rozpoczął się raj robakożercy ;) na dzień dobry marynowane kalmary i sercówki z czosneczkiem, potem smażone krewetki w genialnym sosiku, a jako danie główne mix grillowanych ryb: sardynki, karmazyn, makrela (chyba, albo coś podobnego), całe kalmary wszystko przed chwilą wyjęte z lady wystawionej przed restauracją, świeżutkie (porcje bardzo solidne, nie daliśmy rady wszystkiemu). Na naszych oczach przyniesiono z portu torbę świeżych muszelek ;) Do tego karafka sympatycznego białego wina. Obsługa szybka i sprawna, sympatyczna atmosfera - właścicielka poprawiała mój portugalski (czyli wszystkie trzy wyrazy które w tym języku znam ;)) Cała ta uczta, z winem kosztowała nas 40 euro.

Termin wizyty: sierpień 2012
    • Atmosfera
1  Dziękujemy, hjeniu

Maria do Mar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nazaré, Leiria District

Byłeś(-aś) w Maria do Mar? Podziel się wrażeniami!