Hotel Amax-SPA&Wellness
Mile spędzony urlop

Zrecenzowano: 15 lipca 2019
Agata S
Przytulne miejsce z wyjątkową kuchnią, atmosferą, SPA i widokiem

Zrecenzowano: 6 maja 2019
Anna G

Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Spędziliśmy w hotelu lipcowy tydzień. Położenie hotelu bardzo dobre, do centrum ponad kilometr, a jednocześnie w ustronnym zakątku. Zatrzymaliśmy się w domku nr 1. To był bardzo dobry wybór. Zdjęcia domku zamieszczone na stronie hotelu bardzo dobrze odzwierciedlają jego wyposażenie. Na dole salon z aneksem kuchennym, kominkiem (nielimitowane ilości drewna) tv, wyjście na zaciszny taras (meble: stolik plus 4 krzesła, dwa łóżka plażowe, grill z węglem i podpałką, światło i nawet kontakt) oraz łazienka. Na piętrze dwie sypialnie (w jednej szerokie łóżko małżeńskie, w drugiej dwa łóżka pojedyncze). Z frontowych okien widok na jezioro. Wyposażenie bardzo dobre, było wszystko, co trzeba. Wyżywienie w hotelowej restauracji bardzo smaczne i pięknie podane, śniadania bardzo urozmaicone, obiadokolacje bez szału co do wyboru, ale było wszystko co potrzebne. Bardzo ładny teren wokół baseniku zewnętrznego. Same baseny dość małe, ale jest to jakaś alternatywa zwłaszcza dla dzieci. Poza tym bilard i stół do tenisa. Ze SPA nie korzystaliśmy, nie było czasu.Nie było problemów z przyjazdem z psem.W piątkowy wieczór w ogrodzie muzyka na żywo. Teraz minusy. Sprzątanie domku ograniczało się do wymiany ręczników. Obsługa kelnerska w restauracji w większości jednak mało profesjonalna, nie wszystkie potrawy były uzupełniane na bieżąco, głośne rozmowy i śmiechy, spadające sztućce i przerywanie posiłku, by klienci podawali brudne naczynia, były na porządku dziennym. I jeszcze jedna sprawa. Byliśmy przekonani, że zapłaciliśmy za obiadokolacje w formie bufetu, tymczasem w pierwszym i drugim dniu otrzymaliśmy posiłek serwowany do stolika bez żadnego wyboru. Nie wiem, może coś gdzieś było na ten temat zapisane drobnym druczkiem, jednak nie było to miłym zaskoczeniem. Ogólnie jednak polecam.

Dziękujemy, Agata S
Zrecenzowano: 6 maja 2019

Wspaniale miejsce, przytulne, bardzo miła obsługa, jedzenie na poziomie bardzo wysokim, doskonałe, można spędzić tu wspaniały weekend lub wakacje i mieć co robić. Fajna przyjacielska atmosfera. Wiemy, że znajomi tu stale powracają i nam rekomendowali to miejsce. My też będziemy tu powracać. Szczerze polecamy i rodzinom z dziećmi i pieskami.

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano: 11 lipca 2017

Na chwilę relaksu, masaż , zabiegi kosmetyczne - zawsze profesjonalnie , korzystałam kilka razy. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, KaroMar
Zrecenzowano: 13 marca 2017

Skorzystaliśmy z oferty dla par, nie było żadnego problemu żeby przyjechać z dzieckiem, dostaliśmy łóżeczko i potrzebne akcesoria. Jedzenie wspaniałe, kolacja romantyczna, basen czyściutki, jakuzzi z widokiem na jezioro.
Skorzystałam z masaży gorącymi kamieniami, mega relaks a Panie w SPA przemiłe.
Dodatkowo pokój zabaw dla maluchów, dla starszych bilard, ping pong i Play station. Jest również zewnętrzny plac zabaw i basen, ale ze względu na pogodę nie korzystaliśmy.
Super, polecam i wrócę na pewno :)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2017
3  Dziękujemy, MilkaMilka1
Zrecenzowano: 18 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Kameralny, nad samym jeziorem, z malowniczym widokiem na port i Mikołajki. Przepyszne jedzenie, świetna obsługa.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2016
1  Dziękujemy, Aga W