“jest dobrze”

Restauracja Pod Łabędziem, Folwark Łuknajno
Nr 11 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Opis: Witamy w restauracji "Pod Łabędziem" w Folwarku Łuknajno. Mogą Państwo spróbować u nas tradycyjnej kuchni mazurskiej. Polecamy: -ręcznie robione pierogi, -mazurskie ryby, -zupę rybną, -dania sezonowe.

Posiłki smaczne, spory wybór, krótki czas oczekiwania. Kilka razy jedliśmy i wszystko było ok. Polecam.

Dziękujemy, ComfortMat

Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zalety: położenie na uboczu głównych szlaków, pomocna obsługa, kuchnia regionalna, można zamówić dania bezglutenowe.
Wady: w warunkach Mazurskich dość drogo.

Dziękujemy, Tochtamysz
Zrecenzowano 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to opinia mojego syna Filipa lat 8.

Jedzenie było dobre, szczególnie naleśniki z serem i owocami. Długo czekaliśmy na obsługę ale ostatecznie się opłacało poczekać. Okolica jest ładna i ma klimat. Na koniec muszę powiedzieć że można tu napewno fajnie spożyć posiłek.

1  Dziękujemy, jaceks107
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

Przyjechaliśmy z psami na parę dni, odpocząć od zgiełku Warszawy i nabrać sił przed narodzinami naszej latorośli! Folwark godny polecenia! Restauracja ze swojskimi smakami. Możliwość spaceru do lasu, po drodze na pastwisku wolno wypasające się konie, a po obu stronach jeziora. Na pewno wrócimy!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, danielpN8340NN
Zrecenzowano 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam jedzenie w Restauracji w Folwarku Łuknajno! Pyszne,świeże ryby, dla dzieci własnoręcznie robione paluszki rybne. Najlepsza babka ziemniaczana jaką jadłam w życiu, zupa z pokrzywy i chłodnik. Zawsze kiedy jesteśmy w Mikołajkach jemy w Folwarku❤️

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Kasia O

Restauracja Pod Łabędziem, Folwark Łuknajno — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pod Łabędziem, Folwark Łuknajno? Podziel się wrażeniami!