Jest co robić

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019
arkadiuszsw
Białystok, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cena za wstęp na aquapark jest wg mnie przesadzona za to co w nim jest. Jak ktoś się nudzi lub pogoda nie dopisze to można odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, arkadiuszsw
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem nieźle... ale bez szaleństw. Strasznie dużo ludzi, co powoduje totalny chaos.
Ciekawa alternatywna na deszczowy i zimny dzień w Mikołajkach.

Dziękujemy, klejucha
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Ogólnie nie tak źle odwiedziliśmy z powodu złej pogody. Natomiast w sezonie 50 zł za 1.5 godziny i 10 zl za każde 30 minut to trochę dużo. Brak płatności kartą na basenie, za dopłaty, a nawet na parkingu najtańsze Klapeczki koszt 79 zł, koszt jednej sztuki pampersa do pływania 5 zł. W każdym razie jeziora są dużo piękniejsze o ile jest pogoda.

2  Dziękujemy, Dorota G
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Aqua park bo niestety pogoda nam nie dopisała. Ale było warto. Dużo atrakcji dla dużych i małych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Duży plus za reczniki. Z kolei duży minus za to że nie da się płacić kartą... co w dzisiejszych czasach jest abstrakcja.

2  Dziękujemy, kasqa87jt
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Wszyscy tak zachwalają, chyba dlatego że to jedyna atrakcja w pobliżu. Nic specjalnego ale raczej nie na wypad z dziećmi.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Adam P