Zapisz
Jest ok ale może być lepiej

Mimo fajnych atrakcji, widać, że aquapark ma już swoje lata i przydałby mu się remont. Na klatce... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2020
marikar856
Tuliszków, Polska
Fajnie, jeśli nie za wiele osób

Cóż, jak nie wpuszczą zbyt wiele osób, to bardzo dobry relaks. Jak wchodzi za dużo ludzi to nici z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2020
954jarekw
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cena za wstęp na aquapark jest wg mnie przesadzona za to co w nim jest. Jak ktoś się nudzi lub pogoda nie dopisze to można odwiedzić to miejsce.

Dziękujemy, arkadiuszsw
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Całkiem nieźle... ale bez szaleństw. Strasznie dużo ludzi, co powoduje totalny chaos.
Ciekawa alternatywna na deszczowy i zimny dzień w Mikołajkach.

Dziękujemy, klejucha
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Ogólnie nie tak źle odwiedziliśmy z powodu złej pogody. Natomiast w sezonie 50 zł za 1.5 godziny i 10 zl za każde 30 minut to trochę dużo. Brak płatności kartą na basenie, za dopłaty, a nawet na parkingu najtańsze Klapeczki koszt 79 zł, koszt jednej sztuki pampersa do pływania 5 zł. W każdym razie jeziora są dużo piękniejsze o ile jest pogoda.

2  Dziękujemy, Dorota G
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Aqua park bo niestety pogoda nam nie dopisała. Ale było warto. Dużo atrakcji dla dużych i małych. Każdy znajdzie coś dla siebie. Duży plus za reczniki. Z kolei duży minus za to że nie da się płacić kartą... co w dzisiejszych czasach jest abstrakcja.

2  Dziękujemy, kasqa87jt
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Wszyscy tak zachwalają, chyba dlatego że to jedyna atrakcja w pobliżu. Nic specjalnego ale raczej nie na wypad z dziećmi.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Adam P