“Mogłoby być zdecydowanie lepiej!”
Tawerna Portowa — recenzja

Tawerna Portowa
Nr 34 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Zrecenzowano 6 września 2019

Podczas naszego pobytu odwiedziliśmy Tawernę dwukrotnie, głównie ze względu na położenie. Przy samym jeziorze i z widokiem na nie.
Widok to zdecydowanie najlepsza rzecz w tej knajpie.
Obrusy brudne, siedziska również. Obsługa z jednym wyjątkiem miłej kelnerki słaba.. odnosiło się wrażenie, że są tam za karę.jak skończyło się wino czy napoje to trzeba było "polować" na kelnera.
Jedzenie- poprawne aczkolwiek nieadekwatne do cen na pewno. Ceny wysokie jak na jakość. Polecam raki (aczkolwiek mrożone), grzanki do raków koszmarne- odradzam konsumpcję ze względu na zagrożenie uzębienia.
Jak by właściciel może nie traktował sezonowo miejsca było by lepiej.

Dziękujemy, KarolinnB

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Chcieliśmy spróbować kilku ryb w Mikołajkach, więc zamówilismy zestaw ryb (sandacz, sielawa i okoń) dla 2 osób za 75 zł - jeśli dobrze pamiętam zwany talerzem żeglarza. Czekaliśmy długo na realizację zamówienia. Niestety danie okazało się rozczarowaniem, gdyż wszystko było bardzo suche i w małych ilościach. Najgorszy sandacz jakiego jadłam, suchy jak wiór. Nie wiem jak mozna zepsuć tak szlachetną rybę. Okoń wielkości stynki. Wszystko słabo przyprawione. Wyszliśmy głodni i źli, że wydaliśmy tam prawie 100PLN za tak niesmaczne danie. Jedyne co było dobre z tego talerza to zapiekanka ziemniaczana z sosem kurkowym, ale jak dla 2 osób był to kawałek o wiele za mały. Poza tym była to jedyna "mokra" rzecz, pewnie dlatego smakowała. Nie polecam tej knajpy. Omijać. Szkoda czasu i pieniędzy.

Dziękujemy, martasU5206HY
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W restauracji jedliśmy tylko zupy, które były bardzo smaczne. Jednak ilość nie była powalająca. Restauracja znajduje się przy promenadzie, więc widok w pierwszej lini na jezioro i marinę. Zamówienie szybko zrealizowane. Ceny na średnim poziomie.

Dziękujemy, ania_makaruk
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce w ścisłym centrum, w niektóre dni wieczorami odbywa się występ, muzyka na żywo. Jedzenie jak najbardziej na plus, ceny praktycznie takie same jak w lokalach obok.

Dziękujemy, arkadiuszsw
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W czasie naszej podróży z Giżycka Władysławowa zatrzymalismy się w Mikołajkach na obiad. Trafiliśmy do Tawerny Portowej. Skoro byliśmy na Mazurach wiec obiad tez musiał być mazurski. Zamówiliśmy dania z menu regionalnego, sandacza w sosie kurkowym. Z czystym sumieniem możemy polecić te potrawy jak i samą tawernę. Obsługa bardzo miła i chętnie doradzająca, czas oczekiwania na potrawy nie jest długi, lokal czysty, a widok na jezioro przepiękny.

Dziękujemy, WawaPara

Tawerna Portowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Portowa? Podziel się wrażeniami!