“Szybka zupa ;)”
Tawerna Portowa — recenzja

Tawerna Portowa
Nr 34 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

W restauracji jedliśmy tylko zupy, które były bardzo smaczne. Jednak ilość nie była powalająca. Restauracja znajduje się przy promenadzie, więc widok w pierwszej lini na jezioro i marinę. Zamówienie szybko zrealizowane. Ceny na średnim poziomie.

Dziękujemy, ania_makaruk

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce w ścisłym centrum, w niektóre dni wieczorami odbywa się występ, muzyka na żywo. Jedzenie jak najbardziej na plus, ceny praktycznie takie same jak w lokalach obok.

Dziękujemy, arkadiuszsw
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W czasie naszej podróży z Giżycka Władysławowa zatrzymalismy się w Mikołajkach na obiad. Trafiliśmy do Tawerny Portowej. Skoro byliśmy na Mazurach wiec obiad tez musiał być mazurski. Zamówiliśmy dania z menu regionalnego, sandacza w sosie kurkowym. Z czystym sumieniem możemy polecić te potrawy jak i samą tawernę. Obsługa bardzo miła i chętnie doradzająca, czas oczekiwania na potrawy nie jest długi, lokal czysty, a widok na jezioro przepiękny.

Dziękujemy, WawaPara
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Świetna lokalizacja, piękne widoki Z góry, ale niestety czystość pozostawia wiele do życzenia. Zamówiłam kawę, dostałam ją z klejąca się łyżeczką i nieodbytą filiżanką. Sąsiednie stoliki były niepostrzątane. Kawa średniej jakości...

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Karkowka okropna,zupa zimna,obsluga ma wszystko w nosie.Jednym slowem wszystko ponizej krytyki,zero dbalosci o klienta.

3  Dziękujemy, roman k

Tawerna Portowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Tawerna Portowa? Podziel się wrażeniami!