“Nie polecam”
Restauracja Sielawa — recenzja

Restauracja Sielawa
Nr 10 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Tatar wołowy smaczny, ale podany z bułką, która można było łamać. Poprosiliśmy o zmianę i otrzymaliśmy odmrożoną w mikrofalowce bułkę, ale można było ją zjeść. Tatar z łososia kompletnie bez smaku, tak samo jak zamówione ryby. Ziemniaki z wody były chyba gotowane dzień wcześniej a teraz podgrzane w mikrofalówce. Podobna sytuacja z frytkami - jak można coś takiego podać klientom?! Placki ziemniaczane podane chyba w identyczny sposób, czyli zamrożone i podgrzane w mikrofali. Dania kompletnie nie warte swojej ceny. Sandacz kosztował 40zl, a smakował jak w podrzędnej smażalni, a nie restauracji. Zdecydowanie odradzam.

Dziękujemy, 162micha_s

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Bardzo smaczne jedzenie, miła i szybka obsługa, piękne widoki wieczorem. Warto spróbować mazurskich ryb - są wyborne! Na pewno wrócimy! Pozdrawiam serdecznie!

Dziękujemy, Mateusz R
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

zupa rybna bardzo dobra w smaku ale zimna... pierogi ruskie podane z surówką która była smaczna i uratowała te pierogi bo zupełnie były bez smaku, sałatka z kurczakiem też bardzo przeciętna, jednym słowem napewno tu nie wrócimy, a szkoda bo lokal jest w pięknym miejscu

Dziękujemy, 94arturw
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie dobre, ale bez szalu. Zamowilismy talerz ryb dla dwojga, fajnie podane ale juz chlodne.. obsluga bardzo wolna, po talerze do naszego dania musialam pojsc, po 5 min czekania, sama do kuchni..

Dziękujemy, AnnaWindorpska
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Srdecznie polecam restauracje Sielawa dla wystkkich turystów w Mikołajkach.

Dziękujemy, LukStan

Restauracja Sielawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Sielawa? Podziel się wrażeniami!