“Wspomnienia z Mazur”

Bella Italia Ristorante & Pizzeria
Zamów online
Nr 2 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje

Pełen profesjonalizm,jedzenie pyszne...na pewno wrócimy tutaj,Pani Natalia manager bardzo miła i kompetentna...pelen profesjonalizm,szef może być z niej dumny .Do miłej atmosfery przyczyniła się Pani Beatka,z pięknym uśmiechem,miła,profesjonalna obsługa....polecamy,polecamy.....

Dziękujemy, Ruda1109

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Dziwnie... przystawki były fantastyczne, natomiast pizza 4formaggi... najgorsza jaka jadłem ... obsługa bardzo miła, miejsce bardzo ładne

1  Dziękujemy, SzymonSzy
Zrecenzowano 10 września 2019

Odwiedzam to miejsce blisko od 20 lat i nigdy się nie zawiodłem. Duży wybór, szybko podane. Jedyny problem to brak stolików, dlatego warto rezerwować sobie stolik.

Dziękujemy, ComfortMat
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa, piękny lokal (jedynym mankamentem jest zdjęcie reklamowe na jednej ze ścian) i przede wszystkim idealne ciasto na pizzę... a bardzo miłym zaskoczeniem była opcja wegańska w menu.

1  Dziękujemy, martbee
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Tytuł tej recenzji to niewątpliwie świetne określenie klimatu oraz obsługi w w/w restauracji.
Pierwszym mankamentem oraz nieporozumieniem jest obsługa, która nie zapisuje zamówień na żadnym notesie a potem wydaje posiłki, które nie zostały przez nas zamówione.
Drugim z kolei nieporozumieniem był fakt, iż odrzucone przez nas dania których nie zamówiliśmy zostały wciśnięte przez obsługę parze starszych ludzi oraz ich wnukowi. Trzecim problemem było to, iż makaron przeze mnie zamówiony, który kosztował niemal 40 zł nie miał smaku a co najważniejsze nawet nie wyglądał apetycznie.
Zdecydowanie nie tego spodziewałem się po restauracji, która zbiera tak dobre oceny a szkoda...
Pozdrawiam.

1  Dziękujemy, benito1337

Bella Italia Ristorante & Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bella Italia Ristorante & Pizzeria? Podziel się wrażeniami!