“Prawdziwe Włochy na Mazurach”

Bella Italia Ristorante & Pizzeria
Zamów online
Nr 2 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa, piękny lokal (jedynym mankamentem jest zdjęcie reklamowe na jednej ze ścian) i przede wszystkim idealne ciasto na pizzę... a bardzo miłym zaskoczeniem była opcja wegańska w menu.

1  Dziękujemy, martbee

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Tytuł tej recenzji to niewątpliwie świetne określenie klimatu oraz obsługi w w/w restauracji.
Pierwszym mankamentem oraz nieporozumieniem jest obsługa, która nie zapisuje zamówień na żadnym notesie a potem wydaje posiłki, które nie zostały przez nas zamówione.
Drugim z kolei nieporozumieniem był fakt, iż odrzucone przez nas dania których nie zamówiliśmy zostały wciśnięte przez obsługę parze starszych ludzi oraz ich wnukowi. Trzecim problemem było to, iż makaron przeze mnie zamówiony, który kosztował niemal 40 zł nie miał smaku a co najważniejsze nawet nie wyglądał apetycznie.
Zdecydowanie nie tego spodziewałem się po restauracji, która zbiera tak dobre oceny a szkoda...
Pozdrawiam.

1  Dziękujemy, benito1337
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smak bardzo dobry, ale miałem wrażenie, że moja pizza jest odgrzewana. Cala była delikatnie sucha z góry.. ale u pozostałych osób, z którymi jadłem pizze były wyśmienite.

Dziękujemy, zamoramichal
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wykwintnie, ze smakiem przygotowane owoce morza: krewetki, przegrzebki, zupa z owoców morza delikatna, przechodząca łagodnie w ostry smak. Polecam, warto, dobre miejsce na posiłek, wsparte miłą obsługą.

Dziękujemy, adamsM5318YF
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie ok, ale we wloskiej restauracji spodziewalam sie risotta ktore jest lepiej zrobione (przyklad risotto, rodzaj ryzu byl poprawny, ale sam ryz byl lekko niedogotowany i niepoprawnie ugotowany, mimo tego ze smakowal ok, to nie bylo to risotto).

Dziękujemy, AnnaWindorpska

Bella Italia Ristorante & Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bella Italia Ristorante & Pizzeria? Podziel się wrażeniami!