“Fantastyczne jedzenie i obsługa!!!”

Bella Italia Ristorante & Pizzeria
Zamów online
Nr 2 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Wykwintnie, ze smakiem przygotowane owoce morza: krewetki, przegrzebki, zupa z owoców morza delikatna, przechodząca łagodnie w ostry smak. Polecam, warto, dobre miejsce na posiłek, wsparte miłą obsługą.

Dziękujemy, adamsM5318YF

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jedzenie ok, ale we wloskiej restauracji spodziewalam sie risotta ktore jest lepiej zrobione (przyklad risotto, rodzaj ryzu byl poprawny, ale sam ryz byl lekko niedogotowany i niepoprawnie ugotowany, mimo tego ze smakowal ok, to nie bylo to risotto).

Dziękujemy, AnnaWindorpska
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

W sierpniu b.r. dwukrotnie gościłam wraz z rodziną w restauracji Bella Italia. I za każdym razem był
to znakomity wybór. Dania przepyszne, zarówno zupa rybna, pizza, lasagne, jak i desery - tiramisu i mus czekoladowy. W wielu miejscach w Polsce jedliśmy pizzę, niemniej, naszym zdaniem, pizza w Bella Italia bezapelacyjnie jest na pierwszym miejscu, tak jeśli chodzi o ciasto, jak i świeże, bardzo dobrej jakości składniki. Dania podano szybko, mimo dużej liczby gości. Obsługa przemiła, sprawnie działająca, dbająca o zadowolenie klienta. Ceny nie należą do najniższych, ale są adekwatne do jakości serwowanych potraw. Bez wahania możemy polecić Bella Italia i z przyjemnością tam wrócimy podczas kolejnych pobytów w Mikołajkach.
Dominika z rodziną.

Dziękujemy, DominikaSurowiec
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra pizza. Bardzo udany przepis na ciasto. Lasagne równie dobra. Szybka obsługa i bardzo smacznie

Dziękujemy, Przemysław M
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce położne w bardzo fajnym miejscu, blisko centrum. Mozliwosc wprowadzenia psa jest bardzo na plus (oczywiście pupil od razu otrzymuje wodę)
Posiłki są pyszne, czas oczekiwania idealnie w punkt. Obsługa zasługuje na największe pochwały. Każde podejście z uśmiechem, od razu łapią bardzo dobry kontakt z klientem.
Na prawdę gorąco polecam tę restauracje. Jedno z niewielu miejsc gdzie można zjeść na prawde bardzo dobre potrawy!
Polecam!!!!

Dziękujemy, patrykg318

Bella Italia Ristorante & Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bella Italia Ristorante & Pizzeria? Podziel się wrażeniami!