Zrecenzowano: 6 września 2019

Ciekawa lokalizacja części pokojowej ( duże , przestronne pokoje) z pięknym widokiem z balkonu. Balkon pozwalał złapać chwile relaksu po służbowych zajęciach.
Z części rekreacyjnej nie skorzystałam :z obserwacji basen dość mały.
Bardzo dobra kuchnia , zarówno w restauracji głównej jak i na wieczorze grillowym w części zewnętrznej . Duży minus za czas oczekiwania na omlety/gofry/ jajecznicę ( ok 40 min) . Pani przyjmowała dużą ilość zleceń i wyraźnie sobie nie radziła. Wiele osób rezygnowało i wychodziło ze śniadania rozczarowanym.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Kalsme
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel mogę ocenić na podstawie spędzonego weekendu z rodzinką w ostatni weekend wakacji.
Moje plusy;
- pokój duży i przestronny z aneksem kuchennym i dużym tarasem,
- wygodne kosze na tarasie,
- lokalizacja hotelu jak dla nas na plus. Z dala od gwaru restauracji na promenadzie,
- bardzo dobre i urozmaicone śniadania z możliwością konsumpcji na świeżym powietrzu,
- miła i pomocna obsługa,
- super strefa relaksu, sauny i jacuzzi ( na poziomie pierwszego piętra),
- duża łazienka w pokoju,
- widok... ahhhh rewelacyjny
- strefa relaksu przy marinie- uważam, że to świetny pomysł- leżanki, hamaki, kosze... super
Moje minusy;
- uważam, że cena gry w kręgle i bilard jest wygórowana ...
- siłownia hmmmm to raczej magazynek na sprzęt sportowy,
- jak na hotel 5 gwiazdkowy to uważam, że należy zacząć myśleć o odświeżaniu obiektu, np. Plamy na wykładzinach w korytarzach, pęknięcia i malowanie ścian ( widać, że czasy świetności i nowości minęły),
- straszny „bałagan” estetyczny z autami pod samym wejściem do hotelu, przez te banery i małe zaplecze z samochodami pracowników wyglada to tak jakby były prowadzone prace budowlane cały czas...
- niestety pomosty przy pokojach na parterze chyba nie są czyszczone zbyt często ... niestety ze szklanymi balustradami w korytarzu pomiędzy budynkami również jest tak samo... w restauracji na stolikach usychające kwiatki,
- chyba zbyt mało ekologii w polityce hotelu... np. Woda w pokojach jest w plastikach ....brak koszy do segregacji śmieci w pokoju,
- tak na marginesie to na tarasach przydałoby się oświetlenie,
Generalnie pobyt bardzo udany z uwagi że udało się wypocząć i zrelaksować...niestety przez skrzywienie zawodowe ;) musiałam wypisać minusy... może kiedyś wrócę i ich nie będzie ;)

Dziękujemy, ania_makaruk
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W obiekcie spodobała nam się lokalizacja hotelu oraz widok z okna na jezioro. Bardzo smaczne menu jeśli chodzi o restauracje- codziennie inne menu wiec wszystko świeże. Mieliśmy okazje zjeść min. sandacza i był pyszny, ale miał niedokładnie wybrane ości co pewnie wynika z tego ze ryba nie jest filetowana maszynowo tylko ręcznie. Spa bardzo ładne, leżaki wystawione na tarasie z pięknym widokiem na jezioro i marine. Wielkość pokoju rewelacja. Panie z obsługi Spa były bardzo miłe wykwalifikowane i pomocne, specjalnie dla mnie szukały kremu.
Obsługa Recepcji i Gastronomii hotelowej podchodzi do gosci zbyt pretensjonalnie, swoja postawa nie zachęca do kolejnych odwiedzin. Na recepcji podczas meldunku dostaliśmy informacje ze śniadania są do godziny 11 co zostało nam również przekazane wcześniej telefonicznie oraz zapisane na karcie która dostaliśmy podczas meldunku. Na miejscu rano okazało się ze śniadania sa do 10:30. Przyszliśmy na chwile przed godzina 10:30 i punktualnie kelnerka obsługująca bufet śniadaniowy zaczęła zabierać wystawione opisy dań które dostępne były w bufecie oraz sprzątać jedzenie. To co zastaliśmy na śniadaniu to były ochłapy, nawet nie było z czego wybierać. Na moje pytanie odnośnie sprzątania bufetu Pani stwierdziła ze ona ma informacje ze śniadanie jest do 10:30 i ja to „nie interesuje”. Byliśmy zaskoczeni ponieważ jest to hotel o standardzie 5 gwiazdek i pierwszy raz spotkaliśmy się z takim zaniedbaniem ze strony obsługi oraz niedopuszczalnym zachowaniem w stosunku do gości. Nie przystoi to w żadnym hotelu a już napewno nie o takim standardzie (5 gwiazdek). Na szczęście inna uprzejma Pani obsługująca live kitchen przygotowala nam świeża jajecznicę wiec nie wyszliśmy stamtąd głodni.
Hotel jest czysty tylko z ogólnego punktu widzenia. Jeśli się bliżej przyjrzeć wszędzie jest pełno kurzu i brudu na korytarzach i w pokojach. Brudne wykładziny, brudne sciany i okna, brakuje sporo elementów wykończeniowych np: listew podłogowych w niektórych miejscach, pod łóżkiem było sporo nieczystości. W naszym pokoju wykładzina byla bardzo brudna, sciany miały ślady odbitych butów! Serwis sprzątający strasznie hałasuje, od rana było trzaskanie drzwiami i krzyki na korytarzu. Generalnie stosunek ceny do jakości jest nieadekwatny.

Dziękujemy, MAnastacia
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Świetny hotel. Genialne jedzenie, cudowne gofry na śniadanie.
Genialna strefa basenowa i sauny, gorąco polecam. Fajne położenie w otoczeniu wody. Jedyną niedogodnością jest odległość od budynku restauracji, ale nie umniejsza to temu, że hotel jest świetny.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, monikahal
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel drogi ale wart swojej ceny. Obsługa miła i uczynna; jedzenie bardzo dobre. Czysto i przyjemnie. Gorąco polecam nocleg w „Tower” na wyższych piętrach z widokiem na jezioro - rewelacja.
Na miejscu basen oraz zabiegi spa do wyboru. Możliwość wynajęcia motorówki. Obok dostępna plaża. Hotel oferuje również możliwość podpłyniecia łódką bezpośrednio do niektórych pokoju - wyjście z pokoju na prywatny pomost na jeziorze.

Dziękujemy, kobietapo40