Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W obiekcie spodobała nam się lokalizacja hotelu oraz widok z okna na jezioro. Bardzo smaczne menu jeśli chodzi o restauracje- codziennie inne menu wiec wszystko świeże. Mieliśmy okazje zjeść min. sandacza i był pyszny, ale miał niedokładnie wybrane ości co pewnie wynika z tego ze ryba nie jest filetowana maszynowo tylko ręcznie. Spa bardzo ładne, leżaki wystawione na tarasie z pięknym widokiem na jezioro i marine. Wielkość pokoju rewelacja. Panie z obsługi Spa były bardzo miłe wykwalifikowane i pomocne, specjalnie dla mnie szukały kremu.
Obsługa Recepcji i Gastronomii hotelowej podchodzi do gosci zbyt pretensjonalnie, swoja postawa nie zachęca do kolejnych odwiedzin. Na recepcji podczas meldunku dostaliśmy informacje ze śniadania są do godziny 11 co zostało nam również przekazane wcześniej telefonicznie oraz zapisane na karcie która dostaliśmy podczas meldunku. Na miejscu rano okazało się ze śniadania sa do 10:30. Przyszliśmy na chwile przed godzina 10:30 i punktualnie kelnerka obsługująca bufet śniadaniowy zaczęła zabierać wystawione opisy dań które dostępne były w bufecie oraz sprzątać jedzenie. To co zastaliśmy na śniadaniu to były ochłapy, nawet nie było z czego wybierać. Na moje pytanie odnośnie sprzątania bufetu Pani stwierdziła ze ona ma informacje ze śniadanie jest do 10:30 i ja to „nie interesuje”. Byliśmy zaskoczeni ponieważ jest to hotel o standardzie 5 gwiazdek i pierwszy raz spotkaliśmy się z takim zaniedbaniem ze strony obsługi oraz niedopuszczalnym zachowaniem w stosunku do gości. Nie przystoi to w żadnym hotelu a już napewno nie o takim standardzie (5 gwiazdek). Na szczęście inna uprzejma Pani obsługująca live kitchen przygotowala nam świeża jajecznicę wiec nie wyszliśmy stamtąd głodni.
Hotel jest czysty tylko z ogólnego punktu widzenia. Jeśli się bliżej przyjrzeć wszędzie jest pełno kurzu i brudu na korytarzach i w pokojach. Brudne wykładziny, brudne sciany i okna, brakuje sporo elementów wykończeniowych np: listew podłogowych w niektórych miejscach, pod łóżkiem było sporo nieczystości. W naszym pokoju wykładzina byla bardzo brudna, sciany miały ślady odbitych butów! Serwis sprzątający strasznie hałasuje, od rana było trzaskanie drzwiami i krzyki na korytarzu. Generalnie stosunek ceny do jakości jest nieadekwatny.

Dziękujemy, MAnastacia
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Świetny hotel. Genialne jedzenie, cudowne gofry na śniadanie.
Genialna strefa basenowa i sauny, gorąco polecam. Fajne położenie w otoczeniu wody. Jedyną niedogodnością jest odległość od budynku restauracji, ale nie umniejsza to temu, że hotel jest świetny.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, monikahal
Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel drogi ale wart swojej ceny. Obsługa miła i uczynna; jedzenie bardzo dobre. Czysto i przyjemnie. Gorąco polecam nocleg w „Tower” na wyższych piętrach z widokiem na jezioro - rewelacja.
Na miejscu basen oraz zabiegi spa do wyboru. Możliwość wynajęcia motorówki. Obok dostępna plaża. Hotel oferuje również możliwość podpłyniecia łódką bezpośrednio do niektórych pokoju - wyjście z pokoju na prywatny pomost na jeziorze.

Dziękujemy, kobietapo40
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Witam, właśnie wróciłam z pobytu w Hotelu Mikołajki. Był to weekend zaręczynowy (jak się później okazało). Z pokoju byliśmy bardzo zadowoleni (mały minus za pająki i pajęczyny nad stolikiem na balkonie). Strefa spa, jak i basen - super. Po wyspaniu się czekaliśmy na śniadanie - miało być w godzinach 8-8:30. O 8:35 zadzwoniliśmy na recepcje - Pani zapytała jakie śniadanie (mimo ze przy zameldowaniu mówiliśmy o chęci zamówienia śniadania, wypełniliśmy kartkę i została ona z klamki zabrana). Ostatecznie śniadanie przyjechało na wózku! o 8:45 zero przepraszam zero nic. Patrzymy a Pan zaczyna rozpakowywać nasze śniadania na dwa stoliki, na których były nasze rzeczy. Byliśmy pewni, że śniadania przyjadą na odpowiednich stołach (jak miało to miejsce w innym 3* hotelu). Po tych całych ceregielach - Pan z obsługi mówi nam, ze trzeba teraz uiścić opłatę, bo nie mógł się dodzwonić na recepcje, żeby dopisać opłatę do rachunku! (Serio?!). Pomijam fakt pobierania 30 zł za serwis od śniadania - mimo ze usługa była jedna do pokoju. Na talerzach nie było rzeczy wypisanych na karcie, ogórki były wyschnięte, nie było soli do jajek ani masła do chleba, ponadto jajecznica i jajko na miękko były zimne! Czy nie można było powiedzieć, ze doszło do zamieszania i wyjątkowo zaprasza się nas do skorzystania z bufetu? Reszta dnia na szczęście upłynęła fantastycznie m.in dzięki wspaniałej Kelnerce Pani Magdzie i mojemu Narzeczonemu ( i złotemu pierścionkowi znajdującemu się na moim serdecznym palcu ;)

Dziękujemy, Oliwia C
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Nie mam pojęcia dlaczego nadal są miłośnicy zatrzymania się w tym hotelu..
Oczywiście wszystko w relacji do ceny ale tutaj to chyba czysta "ideologia" pcha ludzi do zamieszkania za te ceny.. Nie wiem jak dalej komentować.. Rozsądni goście sami ocenią co napisałem.. Wizyta w kawiarni bardzo negatywna. Personel zmęczony i znudzony. Kawa ohydna i nie do picia. Parkin to masakra. W pozostałych sprawach nie będę się pastwił.. Byliśmy poza sezonem w połowie maja.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli są inne możliwości to proszę skorzystać
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, unipr0ff
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dobry-Hotel, Team Leader, Hotel MikołajkiOdpowiedź udzielona 7 czerwca 2019

Szanowni Państwo,

bardzo dziękujemy za wybranie hotelu Mikołajki Conference & SPA.

Byliśmy rozczarowani, gdy przeczytaliśmy, że przy tej okazji nie spełniliśmy całkowicie Państwa oczekiwań. Chcielibyśmy Państwa przeprosić i zapewnić, że zwróciliśmy uwagę odpowiednich osób zarządzających, aby odpowiednio przeanalizować tę sprawę.

Przepraszamy, że nie spełniliśmy Państwa oczekiwań podczas ostatniego pobytu, ale zapewniamy Państwa, że zrobimy wszystko, aby następny był zdecydowanie bardziej udany.
Dziękujemy za wszystkie uwagi i zapraszamy ponownie.