Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Idealne miejsce dla rodzin. 2 sale zabaw wewnątrz hotelu,płac zabaw, plaża, boiska do siatkówki, tenisa i koszykówki. Bar hotelowy przy plaży, śniadania i obiado-kolacje nie do przejedzenia-duży wybór. 3 rodzaje saun, basen dla dorosłych i dzieci, jacuzzi... naprawdę warto się zameldować gdy jedzie się z familią na Mazury.Jedyny minus to brak klimatyzacji w pokojach. Obsługa profesjonalna. Do centrum Mikołajek 10 minut samochodem. Polecam

Dziękujemy, gosciuorlo
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy rodziną (11 osób) o dużym przekroju wieku. Ogólnie wyjazd oceniamy pozytywnie.
Na + : Pokoje spore, okolica parku super, można spędzać czas na zewnątrz jak i w środku. Dużo atrakcji dla dzieci (kulki- 2 sale, piłkarzyki, basen, fajny plac zabaw, koszykówka, tenis, rowery wodne). Jedzenie smaczne i wybór ok łącznie z deserami.
Na - : mieliśmy pokoje na parterze i zauważyliśmy sporo mrówek na zewnątrz i wewnątrz, czasami brak soków przy posiłku dla dzieci (kupowalismy w barze - 6 pln za szklaneczkę). Brak kawy w pokojach(tylko herbata). Żadnego sklepu w pobliżu.
Obsługa hotelu oceniamy pozytywnie za wyjątkiem jednego pana na barze (niesympatyczny, sprawiał wrażenie że jest tam za karę bądź jest za ważny żeby być miłym). Polecamy rodzinom z dziećmi. Mieliśmy to szczęście że byliśmy tuż przed sezonem i wszędzie było mało osób. Już ostatniego dnia było trochę tłoczno a w pełnym sezonie może to być uciążliwe.
Myślę że kiedyś odwiedzimy to miejsce jeszcze raz ze względu na wszystko dla dzieci.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, RADmanchester
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel położony ok 10 km za Mikołajkami, z dala od zatłoczonego miasteczka, więc można tam idealnie odpocząć. W większości przyjeżdżają tam rodziny z dziećmi co nam osobiście bardzo odpowiadało, bo sami byliśmy z 3 latkiem. Hotel posiada dwa wewnętrzne place zabaw, jeden zewnętrzny, boiska do kosza, siatki, korty,własną mała plażę z wypożyczalnią rowerów wodnych i łódek, siłownię wewnątrz i na zewnątrz, nieduży basen głębokość 1.4 m, brodzik dla najmłodszych, jacuzzi, sauny i oczywiście SPA, gdzie mamusie mogą się zrelaksować podczas,gdy tatuś bawi się na basenie z dziećmi . Dodatkowo kuchnia serwuje bardzo smaczne posiłki. Hotel rodzinny, w którym napewno nikt nie będzie się nudził, a dzieci wybawią się do upadłego . Polecam bardzo!!!

Dziękujemy, Justyna W
Zrecenzowano: 19 marca 2019

byliśmy tam już drugi raz, hotel jest czysty, duży plus to jedzenie - jest naprawdę smaczne i bardzo duży wybór dań, każdy skorzysta. za pepsi/1l/ zapłaciłem 24 złotych - w automacie przy wejściu 8 zł. obsługa bardzo fajna, pan na basenie sympatyczny/basen malutki/ sauny działają, jaccuzi fenomenalne. byliśmy zimą więc atrakcji na zewnątrz nie ma, za to infrastruktura na lato powinna zachęcić - jest tego trochę /jezioro, wypożyczalnia sprzętu pływającego, siłownia zewnętrzna, pływadełko, pewnie ryby, miejsca spacerowe, grill zewnętrzny no i piwko pod chmurką. jeśli ktoś kocha jeziora moim zdaniem warto

Wskazówka dotycząca pokoi: bez znaczenia, wszędzie blisko - parter i piętro/nie tak jak w Afryce, zanim dojdziesz do pokoju trzeba wracać bo wytrzeźwiałeś/
Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano: 17 lutego 2019

Hotel jest zlokalizowany kilkanaście km od Mikolajek, może nie na pustkowiu, ale okolicy nie nazwać "tętniącą życiem" :-) Co dla mnie było ogromną zaletą, ale warto sobie zdawać sprawę z tego, że bez samochodu ani rusz. Teren wokół hotelu jest dość rozległy i zadbany, tuż nad jeziorem. Jest niewielka, piaszczysta plaża i kąpielisko, plac zabaw dla dzieci, kort, boisko (można pograć w koszykówkę i siatkówkę). Pokoje na parterze mają swoje tarasy i leżaki, pokoje wyżej balkony (nie wiem, czy wszystkie). Sam hotel jest bardzo przyjemny, fajne lobby, bar. Można pograć w bilard, jest też stół do ping ponga, pokój z PS i Xboxem. Basen jest, ale mały, moim zdaniem zbyt mały jak na spory hotel. Pokój dwuosobowy był mały, ale przyjemny i czysty. Jest "kącik" z czajnikiem i filiżankami, była też mała lodówka. Ceny bardzo przystępne, moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Wadą jest to, że restauracja jest otwierana tylko na śniadania i obiadokolacje (przynajmniej tak było podczas mojego pobytu). Jedzenie w porządku. Personel super. Jedna uwaga-hotel jest "nacelowany" na rodziny z dziećmi, i faktycznie dzieciarni (w tym niemowląt i małych dzieci) podczas mojego pobytu było mnóstwo. Dzieciaki wiadomo-muszą się wyszaleć i wykrzyczeć... Reasumując-hotel godny polecenia zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi. Jeśli planujecie romantyczny weekend we dwoje, albo szukacie ciszy i spokoju to warto brać pod uwagę, że może być trochę głośno i może być sporo bardzo młodych ludzi poruszających się z prędkością światła :-)

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi