“NIE POLECAM”
Bar Oaza — recenzja

Bar Oaza
Nr 35 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Kuchnie: Bar
Zrecenzowano 10 września 2019

Zacznę od tego, że bardzo nie polecam tej restauracji. Ładny wygląd to jedyne co zachęca do odwiedzenia tego miejsca, jednak od razu po wejściu witają nas pająki opadające z sufitu na pajęczynach. Co do jedzenia- niewiarygodnie długi czas oczekiwania do tego dania podane nieadekwatnie do tego co napisane jest w menu. Na dodatek niemiłe kelnerki i jeszcze gorsza, niezrównoważona emocjonalnie właścicielka. Radze omijać to miejsce szerokim łukiem.

Dziękujemy, Filip K

Zrecenzowano 9 września 2019

Nie polecam tej restauracji. Długi czas oczekiwania na posiłek. Obsługa fatalna. Jedzenie nie zgodne z zamówieniem. Odradzam!

Dziękujemy, Magdapodrozniczkaaaa
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

2 dni temu
GODZINA czekania na makaron, który miał być ze szpinakiem, jednak znaleźliśmy jego śladowe ilości w obu porcjach. Bardzo słaba obsługa i niesamowicie chamska właścicielka, która zamiast profesjonalnie rozwiązać problem (złożoną reklamację wspomnianego makaronu) od razu poinformowała, że wzywa policję. Ponad to obrażała nas - kazała nam "wy*******ać" a wobec mnie rzuciła jeszcze kilka inwektyw. Jest po prostu niestabilna emocjonalnie. Dodam, że byliśmy tam z dziećmi, które były zmuszone oglądać jej zachowanie

2  Dziękujemy, Dariusz P
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Myśle,ze jedno z gorszych miejsc na kolacje. Sałatka z kozim serem totalna porażka ( tona sałaty, brak dodatków ani koziego sera ) ohyda! Sandacz nie był świeża ryba , tylko filetem ) zamawiając do tego młode ziemniaczki za 11 zł dodatkowo otrzymaliśmy stare oraz przegotowane . Do tego pełno pająków, które były wszędzie ...

Dziękujemy, Martyna E
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lepiej pójdźcie na kebaba nie dostaniecie chociaż malutkiej porcji bez smaku. Z daleka wszystko wyglada ładnie ale jak się wejdzie na suficie jest mnóstwo pająków które tylko pogorszają ogólną ocenę.

Dziękujemy, Banagafubadavi

Bar Oaza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bar Oaza? Podziel się wrażeniami!