“Nie polecam”
Bar Oaza — recenzja

Bar Oaza
Nr 35 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Kuchnie: Bar
Zrecenzowano 9 września 2019

Nie polecam tej restauracji. Długi czas oczekiwania na posiłek. Obsługa fatalna. Jedzenie nie zgodne z zamówieniem. Odradzam!

Dziękujemy, Magdapodrozniczkaaaa

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

2 dni temu
GODZINA czekania na makaron, który miał być ze szpinakiem, jednak znaleźliśmy jego śladowe ilości w obu porcjach. Bardzo słaba obsługa i niesamowicie chamska właścicielka, która zamiast profesjonalnie rozwiązać problem (złożoną reklamację wspomnianego makaronu) od razu poinformowała, że wzywa policję. Ponad to obrażała nas - kazała nam "wy*******ać" a wobec mnie rzuciła jeszcze kilka inwektyw. Jest po prostu niestabilna emocjonalnie. Dodam, że byliśmy tam z dziećmi, które były zmuszone oglądać jej zachowanie

2  Dziękujemy, Dariusz P
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Myśle,ze jedno z gorszych miejsc na kolacje. Sałatka z kozim serem totalna porażka ( tona sałaty, brak dodatków ani koziego sera ) ohyda! Sandacz nie był świeża ryba , tylko filetem ) zamawiając do tego młode ziemniaczki za 11 zł dodatkowo otrzymaliśmy stare oraz przegotowane . Do tego pełno pająków, które były wszędzie ...

Dziękujemy, Martyna E
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lepiej pójdźcie na kebaba nie dostaniecie chociaż malutkiej porcji bez smaku. Z daleka wszystko wyglada ładnie ale jak się wejdzie na suficie jest mnóstwo pająków które tylko pogorszają ogólną ocenę.

Dziękujemy, Banagafubadavi
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Zamowilismy lody w pucharku jagodowe a tam czarna porzeczka zamiast jagód..byłam rozczarowana..ceny tez wysokie

Dziękujemy, Paulina J

Bar Oaza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bar Oaza? Podziel się wrażeniami!