“OKROPNIE”
Bar Oaza — recenzja

Bar Oaza
Nr 35 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Kuchnie: Bar
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

2 dni temu
GODZINA czekania na makaron, który miał być ze szpinakiem, jednak znaleźliśmy jego śladowe ilości w obu porcjach. Bardzo słaba obsługa i niesamowicie chamska właścicielka, która zamiast profesjonalnie rozwiązać problem (złożoną reklamację wspomnianego makaronu) od razu poinformowała, że wzywa policję. Ponad to obrażała nas - kazała nam "wy*******ać" a wobec mnie rzuciła jeszcze kilka inwektyw. Jest po prostu niestabilna emocjonalnie. Dodam, że byliśmy tam z dziećmi, które były zmuszone oglądać jej zachowanie

2  Dziękujemy, Dariusz P

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Myśle,ze jedno z gorszych miejsc na kolacje. Sałatka z kozim serem totalna porażka ( tona sałaty, brak dodatków ani koziego sera ) ohyda! Sandacz nie był świeża ryba , tylko filetem ) zamawiając do tego młode ziemniaczki za 11 zł dodatkowo otrzymaliśmy stare oraz przegotowane . Do tego pełno pająków, które były wszędzie ...

Dziękujemy, Martyna E
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lepiej pójdźcie na kebaba nie dostaniecie chociaż malutkiej porcji bez smaku. Z daleka wszystko wyglada ładnie ale jak się wejdzie na suficie jest mnóstwo pająków które tylko pogorszają ogólną ocenę.

Dziękujemy, Banagafubadavi
Zrecenzowano 3 sierpnia 2019

Zamowilismy lody w pucharku jagodowe a tam czarna porzeczka zamiast jagód..byłam rozczarowana..ceny tez wysokie

Dziękujemy, Paulina J
Zrecenzowano 29 lipca 2019

Wlasnie bedac w restauracji I chcac zjesc wegorza. Po otrzymaniu dania cale danie wygladalo tak ze pamierowany wegorz az kipijal z tluszczu a ziemniaki podobno mlode wydladaly jakby w ciemnej piwnicy spędziły ostatnia zime bo az tak blade.
Po oddaniu dania wlascicielka wytlumaczyla ze o gustach sie nie rozmawia a moja mama smazy o 40 lat. I to wyjasnia chyba wszystko - bywalem w restauracjiach michelin I rozne ryby jadalem ale to nawet nie kwalkwikuje sie do lokalnej smazalni gdzie ryba jest o niebo lepsza nie ujmujac smazalni.
Pani wlascicielka siedzac nieopodal tylko strzelala glupie usmieszki do swojego rozmowcy. No coz lokalizacja super I wystoj "o tyle o ile" I to na tyle wiec jesli za ta cene to do Golebiowskiego na drugi brzeg. UNIKAJCIE TEGO MIEJSCA JAK OGNIA

1  Dziękujemy, Mirek S

Bar Oaza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Bar Oaza? Podziel się wrażeniami!