“Miejsce na raz. ”
Spiżarnia — recenzja

Spiżarnia
Nr 3 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wystrój przyjemny, obsługa zdecydowanie profesjonalna, wybór dań bardzo szeroki, oczywiście musi być pizza..? Wszystko, co zamówiliśmy było niezłe jedne dania lepsze, drugie gorsze Przeciętnie Nie wrócimy tam.

Dziękujemy, Marta K

Zrecenzowano 6 września 2019

Mając dobre wspomnienia sprzed kilku lat postanowiłem odwiedzić miejsce ponownie. Wtedy było wszystko super, niestety teraz muszę obniżyć ocenę.
Jest to restauracja o normalnych, średnich cenach, (za obiad wychodzi 40-50 zł) ale restauracja oferuje tylko gotowe zestawy i zostałem poinformowany przez kelnerkę że nie ma opcji wymiany nawet łódeczek ziemniaczanych na talarki ziemniaczane, mimo ze nie tworzyło to żadnego specjalnego układu. Doszło też do sytuacji, że gdy szklanki zostały przyniesione do stołu to kelnerka postawiła je na boku stołu, po czym rzuciła do nas olewawczym tonem żebyśmy sobie "podali"...

1  Dziękujemy, piotrzolnierczyk
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo przyjemna restauracja. Z dala od zgiełku portowego a zarazem blisko. Śniadanie było pyszne. Jajecznica. Miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, Marcin_Mon
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Danie na wyjazd- smaczne, dużo, dobrze doprawione.
Pierś z kurczaka zawijana ze szpinakiem- duża porcja, w smaku dobre choć było trochę zimne.

Dziękujemy, MartaBul
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy Spiżarnie na niedzielny obiad. Sporo gości , czas oczekiwania do godziny. Jednak przestawna ( pyszny tatar) została podana po ok 15 minutach. Danie główne po 35. Wybraliśmy makaron wstęgi z krewetkami oraz tezy mięska z sosem czosnkowym i ziemniakami. Wszystko świeże i pyszne.
Polecamy również regionalny napój z pigwowca.

Dziękujemy, angel p

Spiżarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Spiżarnia? Podziel się wrażeniami!