“Polecam gorąco”
Spiżarnia — recenzja

Spiżarnia
Nr 3 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Zrecenzowano 3 września 2019

Bardzo przyjemna restauracja. Z dala od zgiełku portowego a zarazem blisko. Śniadanie było pyszne. Jajecznica. Miła obsługa. Polecam

Dziękujemy, Marcin_Mon

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Danie na wyjazd- smaczne, dużo, dobrze doprawione.
Pierś z kurczaka zawijana ze szpinakiem- duża porcja, w smaku dobre choć było trochę zimne.

Dziękujemy, MartaBul
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy Spiżarnie na niedzielny obiad. Sporo gości , czas oczekiwania do godziny. Jednak przestawna ( pyszny tatar) została podana po ok 15 minutach. Danie główne po 35. Wybraliśmy makaron wstęgi z krewetkami oraz tezy mięska z sosem czosnkowym i ziemniakami. Wszystko świeże i pyszne.
Polecamy również regionalny napój z pigwowca.

Dziękujemy, angel p
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszyscy zadowoleni z jedzenia. Wstążki makaronowe z krewetkami bardzo smaczne i ostre. Sałatka z filetami z sandacza smaczna, porcja raczej dla osób z mniejszym żołądkiem. Obsługa miła.

Dziękujemy, zamoramichal
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Z całego serca polecam restauracje, super miejsce, fajny wystrój, mega klimat, przemiła obsługa i fantastyczne jedzenie. Każdy z nas wyszedł/wytoczył się najedzony i zadowolony.
Fantastyczne miejsce na wspólny rodzinny obiad bądź romantyczne popołudnie we dwoje.
Będąc w Mikołajkach koniecznie tam zajrzyjcie :D

Dziękujemy, olcik_0

Spiżarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Spiżarnia? Podziel się wrażeniami!