Zrecenzowano: 9 września 2018

Długi sierpniowy weekend 2018 roku. W Mikołajkach 98% hoteli zajętych, a tu nagle na BOOKINGU pojawia się oferta z Hotelu Santa Monica. Skorzystałem - i nie żałuję. Czytałem wiele recenzji na temat tego hotelu, niestety sporo niesprawiedliwie negatywnych. Zaczniemy od rana - ktoś narzekał na śniadania, a tu śniadania są bardzo dobre i urozmaicone. Szynka, baleron, polędwica, 3 gatunki żółtego sera, świeże pieczywo, pasztety i inne ciekawostki. Ciekawe, kto i w jakim hotelu widział na śniadanie śledzia - i to dwa rodzaje. Ja lubię śledzie i byłem bardzo mile zaskoczony. Bogata oferta deserów i rozmaite napoje. Jednym słowem bardzo pozytywnie. Pokój przestronny, cichy, porządne łóżko. Lokalizacja bardzo dobra - w pobliżu dobrze zaopatrzone Delikatesy, a do portu spacerek, lub 2 minuty samochodem. Basen nieduży, ale jest, dla dzieci moc atrakcji, aczkolwiek zbyt dużo dzieciaków nie widziałem, albo były bardzo grzeczne :-) Tak więc ja ten hotel polecam i na pewno jeszcze nie raz tam przyjadę.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, marekroman1
Zrecenzowano: 6 września 2018

Hotel jest świetny dla rodzin z dziećmi....są dwie bawialnie, plac zabaw...dzieci nie chciały wyjeżdżać. Poza tym jedzonko pyszne. Śniadania i obiady w formie szwedzkiego stołu, zawsze ciepłe i duży wybór. Na pewno wrócimy:)

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Chmurka1234
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018

Całkiem smaczne śniadania, aczkolwiek wędlina i ser żółty nie prezentowały się zbyt zachęcająco. Duży wybór opcji, każdy powinien znaleźć coś smacznego dla siebie. Ładne pokoje. Fajna sala zabaw w środku, spory plac zabaw na zewnątrz. Na sali zabaw cały dzień jest animatorka, aczkolwiek zajmuje się dziećmi inaczej niż jest to rozpisane w planie dnia ;) Basen mniejszy niż wygląda na zdjęciach ;) Dużym minusem jest dodatkowo płatny parking 20 zł za dobę. W pokojach brak klimatyzacji co jest mocno uciążliwe w gorące dni.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Katarzyna O
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niezły hotel. Śniadania smaczne, nie można narzekaćCzysto i schludnie. Lokalizacja w dobrym miejscu, nie za blisko i nie za daleko od samego centrum i portu - optymalnie. Panie z obsługi bardzo miłe.

Dziękujemy, piotr5432
Zrecenzowano: 27 czerwca 2018

Najbardziej cenimy to miejsce za lokalizację i wysoki komfort. Posiłki bardzo smaczne, śniadania urozmaicone. Jest w czym wybierać. Nie korzystaliśmy z obiadokolacji pakietowej ale zamawialiśmy dania z restauracji i bardzo sobie chwalimy!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, lauramar22018