Zrecenzowano: 6 września 2018

Hotel jest świetny dla rodzin z dziećmi....są dwie bawialnie, plac zabaw...dzieci nie chciały wyjeżdżać. Poza tym jedzonko pyszne. Śniadania i obiady w formie szwedzkiego stołu, zawsze ciepłe i duży wybór. Na pewno wrócimy:)

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Chmurka1234
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018

Całkiem smaczne śniadania, aczkolwiek wędlina i ser żółty nie prezentowały się zbyt zachęcająco. Duży wybór opcji, każdy powinien znaleźć coś smacznego dla siebie. Ładne pokoje. Fajna sala zabaw w środku, spory plac zabaw na zewnątrz. Na sali zabaw cały dzień jest animatorka, aczkolwiek zajmuje się dziećmi inaczej niż jest to rozpisane w planie dnia ;) Basen mniejszy niż wygląda na zdjęciach ;) Dużym minusem jest dodatkowo płatny parking 20 zł za dobę. W pokojach brak klimatyzacji co jest mocno uciążliwe w gorące dni.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Katarzyna O
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Niezły hotel. Śniadania smaczne, nie można narzekaćCzysto i schludnie. Lokalizacja w dobrym miejscu, nie za blisko i nie za daleko od samego centrum i portu - optymalnie. Panie z obsługi bardzo miłe.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, piotr5432
Zrecenzowano: 27 czerwca 2018

Najbardziej cenimy to miejsce za lokalizację i wysoki komfort. Posiłki bardzo smaczne, śniadania urozmaicone. Jest w czym wybierać. Nie korzystaliśmy z obiadokolacji pakietowej ale zamawialiśmy dania z restauracji i bardzo sobie chwalimy!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, lauramar22018
Zrecenzowano: 16 czerwca 2018

Wraz z żoną dużo podróżujemy po Polsce i korzystamy często z hoteli. Hotel Santa Monica odwiedziliśmy przy okazji zwiedzania Mikołajek i okolic. Wybór hotelu okazał się strzałem w dziesiątkę. Klimat w hotelu, standard, bardzo dobre jedzenie w restauracji, obsługa i cena tworzyły jedną spójną całość. Polecam ten hotel.
Długi

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach na parterze jest dostęp do tarasu. Bardzo fajna opcja. Można wieczorem posiedzieć na zewnątrz.
Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, jacekdlugi