Zrecenzowano: 28 stycznia 2018

Bardzo przyjemny hotelik i niedrogi. Rewelacyjna restauracja ,jeśli chodzi o jedzenie i wystrój. Niesamowity klimat ma wieczorem kiedy można posłuchać smooth jazzu na żywo.
Śniadania przepyszne w kształcie szwedzkiego stołu obsługiwane przez bardzo sympatyczne małżeństwo.

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, kwmal
Zrecenzowano: 9 maja 2017

Fajny , czysty hotel , świetnie położony . Na parterze restauracja z pysznym jedzeniem.
Smaczne śniadania , duży wybór. Miła obsługa. Był koncert , super się bawiliśmy. Polecamy na wczasy i weekendowe wypady.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wygodne apartamenty.
Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, 320biuro
Zrecenzowano: 7 maja 2017

Hotelik Prohibicja z restauracją Peter's Pub rewelacyjna jakość do ceny. Pokoje klimatyczne, czyste, pachnące odnowione. Pyszne jedzenie w restauracji, najlepsze śniadania na Mazurach. Zupa rybna- palce lizać, kaczka - niezapominana. Szkoda, że nie miałam czasu spróbować wszystkich dań- ale wrócę. Obsługa bardzo miła i pomocna.

Termin pobytu: maj 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, kwmal
Zrecenzowano: 22 lipca 2013 z urządzeń przenośnych

Jest to ocena baru, który odwiedziliśmy w poniedziałkowy wieczór. Podobno gra tam żywa muzyka, ale w poniedziałek zastaliśmy jedynie dźwięki komercyjnego radia. Wiadomo: poniedziałek dniem odpoczynku, ale klimatyczne wnętrze pubu obliguje. Elementy na stołach, archiwalne zdjęcia z różnymi ciekawymi ludźmi oraz kolekcja fotografii Marka Karewicza na ścianach. Podobno w weekend grała tam żywa muzyka. Dopiero po dwukrotnej prośbie puszczono stację internetową z muzyką jazzową. Zamówiliśmy pizzę. Nic szczególnego, ale tragedii też nie było. Tanio. Miejsce z potencjałem i nie potrzeba tam Magdy Gessler, żeby to zauważyć.

Termin pobytu: lipiec 2013
1  Dziękujemy, eksaa
Zrecenzowano: 16 listopada 2012

Hotelik w centrum, w pokoju łazienka, tv, dość wygodne łóżko, za to brak zasłon czy rolet (oberwane). Pościel czysta lecz mocno zużyta. Pokoje wymagają pilnego remontu.Nie są to super warunki, więc polecam na krótkie pobyty dla niewymagających i niezbyt zasobnych turystów. Wszelkie niedogodności rekompensuje wyjątkowo przyjazny i pomocny personel, który również dobrze nakarmi. No i ta klimatyczna restauracja - obowiązkowo.

Termin pobytu: wrzesień 2012
1  Dziękujemy, Alicja S