Mikołajki
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Zatrzymaliśmy się na długi weekend w goscincu. Tam też się stolowalismy. Przepiękne położenie obiektu, cisza spokój i natura wokół. Szczególnie można docenić w kontekście zatłoczonych Mikołajek. Przemiła i pomocna obsługa. Jedzenie bardzo smaczne. Śniadania urozmaicone. Oferta obiadowa bogata, warto spróbować babkę mazurska przepyszny schabowy i rybki. Gorąco polecamy

Dziękujemy, Kassik133
Zrecenzowano: 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie polecam :) Urokliwe miejsce , wieża widokowa, plaża z pomostem - wyjątkowa możliwość kąpieli w jeziorze Śniardwy - woda krystalicznie czysta :) bardzo sympatyczna młoda obsługa, smaczne śniadanie :)

Dziękujemy, PamiFandi
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Do Folwarku przyjechaliśmy na obiad. Owszem, droga jest kiepska, ale zdecydowanie warto tu przyjechać. Babka ziemniaczana pyszna, taka jak domowa, do tego porcja naprawdę solidna. Schabowy świeży i soczysty. Ziemniaki po mazursku pyszne! Bardzo miła obsługa i przyjemny wystrój. Do tego te widoki,cisza, spokój, bardzo relaksująca wizyta.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Magdalena G
Zrecenzowano: 19 października 2018 z urządzeń przenośnych

Niezwykłe miejsce. Stary, odrestaurowany Folwark umiejscowiony pomiędzy dwoma jeziorami! Widoki z wież widokowych zapiera dech w piersi!
Jedzenie... przepyszne... Babka ziemniaczana.... Naleśniki z dżemem jabłkowy władnej roboty...
A to wszystko "ogarnia" młoda i przebojowa Właścicielka!
Polecam!!!!

Termin pobytu: wrzesień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, KasiaMaz
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę dobre- pierogi z mięsem i baba ziemniaczana super. Zupa rybna ze szczupakiem podobno rownież. Natomiast obsługa do wymiany. Jeden z kelnerów przygotowywał deser z kawą i skubnął sobie z ciasta przygotowanego dla klienta. Widziałam na własne oczy. Drugi kelner, ten który nas obsługiwał bardzo nieuprzejmy, opryskliwy, mową ciała pokazał że mu się nie chce. Radzę poszukać praktyki w mc donaldzie, tam nie trzeba podawać do stolika. Robienia latte zajęło dobrych 10 min, widać że mu się nie chce. Już rok temu pisałam opinię na tę restauracje. Wszystko było super. Jednak po tym razu już nie wrócimy

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, mariej499