“Pierwszy i ostatni raz”
Karczma u Komtura — recenzja

Karczma u Komtura
Nr 26 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pani w barze z tłustymi włosami robi łaskę że żyje nie mówiąc już o pracy. Dostaliśmy NIEWYBEBESZONEGO miętusa z pęcherzem pławnym w środku. I ja i syn, więc nie był to wypadek przy pracy. Obrzydlistwo. Nigdy więcej komtura.

Dziękujemy, Jupa76

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko świeże i smaczne porcje adekwatne do ceny !!! Wyśmienita wyżerka!!!No i dzieciak miał zajęcie na zewnątrz!!!! Polecamy i zachecamy !

Dziękujemy, Maciej M
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Jedzenie z bemarów średnie i w towarzystwie żółtej przyprawy.
Jedynie kompot był dobry.
Szkoda, bo ogród całkiem ładny

Dziękujemy, Mazurka76
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Znam to miejsce bardzo długo, ale dopiero od dwóch lat tam zaglądam.
Klimat super, a najważniejsze że jedzenie tam podawane tez jest SUPER.
Konkretne MENU kilka potraw i to sobie cenię, świeże i smaczne, przemiła obsługa.
Żeberka i kaczka zaorały mi podniebienie, doskonałe.
Załuje, że tak póżno odwiedziłem to miejsce, cisza i spokój, zupełne przeciwieństwo chałaśliwych Mikołajek.
POLECAM

Dziękujemy, 538arkadiuszp
Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Coś fantastycznego odwiedzamy ich już od dłuższego czasu i polecamy każdemu:)
Świetna atmosfera ,szampańska zabawa i przepyszne jedzenie przy ciemnym komturowym piwie.
Polecam wręcz grzech ich nie odwiedzić będąc w okolicach Mikołajek i Rynu

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, robertdS9340HD

Karczma u Komtura — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Karczma u Komtura? Podziel się wrażeniami!