“Tak dobre, że może skłamię żeby nikt nie znalazł haha”
KAWA NA ŁAWĘ — recenzja

KAWA NA ŁAWĘ
Nr 9 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)
Opis: Pierogi domowej roboty to nasz znak specjalny... a po obiedzie pora na pyszny deser. Rozsmakuj się w prawdziwym polskim daniu.
Zrecenzowano 3 września 2019

Po prostu pysznieeee i z pomysłem. Takie miejsca lubię. Doprawione, smaczne, świeże. Ceny przystępne, do porcji adekwatne. Swietne nadzienia. Meeega naprawde mega obsługa z powołaniem, o którą dziś trudno. Odwiedzę na pewno nie raz.

Dziękujemy, Em89lke

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, to jedyny plus. 1 kelnerka nie dająca rady. Oczekiwanie na podejście i złożenie zamówienia ok. 20 minut w naszym przypadku. Wielu gości wychodziło w międzyczasie nieobsluzonych. Jedzenie podane w różnym czasie, pierwsze podane po ok. 45 minutach. Ostatnie dotarło kiedy wszyscy zjedli.

Dziękujemy, Przemysław M
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne w życiu lepszych nie jadłem siedem sztuk idealnie by się nie przejść, i czas podania około 20 min idealnie.

Dziękujemy, maskaw
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Możliwość zobaczenia jak powstają podawane pierogi wzbudziła moje zaufanie. Ciasto było dobre i delikatne, niestety farsz pierogów ruskich średnio doprawiony. Podsumowują pierogi raczej średnie.

Dziękujemy, romekww
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Witam skusiły nas dobre opinie na tripadvisor, zamówiliśmy pierogi i kartacze i 2 x piwo. arowno pierogi i kartacze były poprawne ale nie zachwyciły niczym, do tego rachunek za całość 100 w miejscu z naprawdę nieciekawym widokiem. Jeden dolar oznaczenie tego jako tanie miejsce to jakaś kpina, biorąc pod uwagę co jedliśmy. Jakby całość była za 60pln ok byłyby pewnie 4 kółka ale za 100 to przegięcie. Polecam knajpę obok Bella Italia za 150pln mieliśmy przystawkę , przepiórkę w miodzie i czekoladzie i obłędna pieczona dorade z karafka hausowego wina. Relacja jakość cena w porównaniu do kawy na ławę to jak porównać g...... Do tortu ☺️ wieczorem o 20 ten lokal zamknięty a do Bella Italia kolejka jak za mięsem w PRL daje 3 kółka bo to Miejsce na więcej nie zasługuje.

Dziękujemy, Dariusz B

KAWA NA ŁAWĘ — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w KAWA NA ŁAWĘ? Podziel się wrażeniami!