“Bardzo fajne miejsce :)”
Port Smaku — recenzja

Port Smaku
Nr 5 wśród 41 Restauracje (Mikołajki)

Bardzo fajne miejsce na drinka i coś do zjedzenia :)

W naszym przypadku jednego wieczoru poszliśmy na drinka, drugiego na kolację.

Przepyszne grzane wino, bardzo dobre latte, super przyprawiony tatar!

Do tego krzesełka dla najmłodszych gości :)

Zdecydowanie polecam!

Dziękujemy, 939DanielA939

Świetna lokalizacja, nad samym jeziorem, widoki bajeczne. Ceny dobre, jedzenie w miarę. Miałem przyjemność być obsługiwany przez dwie kelnerki jedna wysoka, blond włosy kręcone obsługiwała jak za karę, bardzo słabo. Z kolei druga niska, blondynka z długimi włosami jak dobrze pamietam Pani Natalia bądź Nikola świetna! Uśmiechnięta, poleciła nam świetne dania, bardzo cierpliwa! Napewno wrócimy nawet ze względu na miła i przyjazna kelnerkę :)

Dziękujemy, Turysta2010
Zrecenzowano 3 września 2019

Wspaniała obsługa i przepyszne jedzenie. Genialna zupa rakowa nawet córka która nie lubi ryb zjadła trochę i bardzo jej smakowała, ponadto duży plus za fajne menu dla dzieci. Przemiła kelnerka przyniosła kilka stynek na spróbowanie dla męża oraz doradziła w wyborze piwa. Gorąco polecam .

Dziękujemy, goralki
Zrecenzowano 2 września 2019

Byliśmy trzy razy w ciągu jednego wyjazdu. Obsługa miła, szybko i sprawnie obsługiwała. Kelner niestety nie umiał doradzić win natomiast wieczorem kelnerka już jak najbardziej. Nawet przyniosła odrobinę do spróbowania. Również gdy poprosiłam by dała znać jak stolik na dworze się zwolni by można było się przesiąść to od razu zawołała.
1) sandacz z sosem kurkowym dobry ( trochę było ości mimo że to filet ), sałatka bardzo dobra, gnocchi suche i odgrzewane. Ogólnie danie dobre
sandacz z sosem borowikowym ( nie było problemu by zamienić sos na
inny ), sałatka bardzo dobra, gnocchi odgrzewane do poprawy. Danie
dobre.
Lemoniady, kawy bardzo dobre
2) pizza prosciutto bardzo średnia - do poprawy (grube , nie trzymające formy ciasto, za dużo sera.
3) Deska ryb - bardzo dobra i spokojnie dla 3 osób. Stynki strasznie suche.
Warto tu zjeść dużo, dobrze i tanio

Dziękujemy, Ratowniczka
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecamy lokal. Po pierwsze przyjazny zwierzętom, po drugie bardzo miła obsługa i pyszne jedzenie, po trzecie wspaniała lokalizacja nad samym jeziorem. Krewetki w tempurze nasz numer 1.

Dziękujemy, 763magdalenag

Port Smaku — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mikołajki, Warmińsko-Mazurskie

Byłeś(-aś) w Port Smaku? Podziel się wrażeniami!